Bir Sayfa Seçin

Hakkımızda

Hukuk büromuz boşanmaceza ve icra avukatlığı dallarında uzmanlık odaklı çalışır.  Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu uzman avukat kadromuz ile müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz. Pro bono dosyalarımızla toplum hafızasının şekillenmesine ortak oluyoruz. Ülkemizde adalet her şekilde tecelli etse de sonuca ulaşmak için tercih edilebilecek birçok yol vardır. Bu yollardan bazıları sizi hedefe en kısa sürede ulaştırır. İncekaş Hukuk olarak amacımız müvekkil ve danışanın engin tecrübelerimizden sonuna kadar yararlanmasıdır.

Avukat Ekibimiz

Saim İncekaş

Saim İncekaş

Kurucu Avukat

Avukat Saim İncekaş hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tülin KESER

Tülin KESER

Kurucu Avukat

Özlem BAR

Özlem BAR

İcra ve Muhasebe

Çalışma Alanlarımız

Boşanma ve Aile Hukuku

Adana’da faaliyet gösteren İncekaş Hukuk ve Avukatlık Ofisimiz uzman aile hukuku ve adana boşanma avukatı kadrosuna sahiptir. Anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, maddi-manevi tazminat, velayet, nafaka ve mal rejimi ve konuları üzerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

İşveren ve İşçi Hakları

İş hukuku; işçilerin haklarını, ücretlerini, işçilerin çalışma şartlarını ve koşullarını, bağlı oldukları sendikalarla ilişkilerini ve bu alanla ilgili tüm mevzuatları inceleyen ve temelinde işçinin özlük haklarını koruyan bir hukuk dalıdır.

İcra Hukuku

Alacağın tahsili veya borca itiraz hem maddi hem de manevi anlamda tarafları yıpratan bir süreçtir. Bu süreci icra avukatı aracılığı ile yürütmek, maddi manevi kayıplarınızın önüne geçeceğinden icra avukatları ile hukuki aşamanın takibi gereklidir.

Ceza Hukuku

Ceza davası süreci özellikle “sanık” yönünden sancılı bir süreçtir. İncekaş Hukuk ceza avukatları bu sancılı süreçte sizin yanınızdadır.

Ticaret Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu deneyimli avukatları ile ticari işletmelere Türk Ticaret Kanunu ve Şirketler Hukuku çerçevesinde Adana merkezli avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Miras Hukuku

Miras Hukuku ve avukatlığı uzmanlık gerektiren kendisine has bir alandır. Dolayısı ile bu alanda gerçekleşen hadiselerin uzman ve profesyonel bir avukat tarafından çözülmesi kişinin herhangi bir hak kaybına uğramasını engelleyecektir.

Kilit Özelliklerimiz

Dürüst ve uzman avukatlarımız

Modern ve Teknoljik Hukuk Hizmeti

5.000’den fazla hukuki makalemizle derin ve ilintili bilgi ağımız

Felsefemiz

1

Hukuk Her Şeyin Üstündedir

Kanunun ruhuyla uygulanması en üstün ilkemizdir.

2

Dürüst ve Samimi İletişim

Müvekkilerimizin hissiyatını her zaman ön planda tutarız. Onlar kendilerini rahat ifade ederse biz de bu sayede daha çok detay yakalarız.

3

Mükemmelliyetçi Tavır

Yaptığımızın işin aslen insanların hayatına dokunmak olduğunun farkında bir tavırla her işimizi en titiz şekilde yerine getiririz.

Makale

Dilekçe

İçtihat

Hukuk probleminizi bizimle paylaşın

Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Hukuk Firması: Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Web Sitesi : https://av-saimincekas.com

Yapılan iş: İncekaş Hukuk Bürosu deneyimli avukatlarıyla, boşanma ve aile hukuku, ceza hukuku, icra hukuku, iş hukuku ve miras hukuku dallarında hizmet sunar.

Vizyon: Adana’da faaliyette bulunan İncekaş Hukuk Bürosu, müvekkillerinin haklarını korumak, hukuki uyuşmazlıklarına en efektif çözümü bulmak, hukukun bütün alanlarında müvekkillerine hizmet verebilmek amacıyla Adana’da avukatlık ve danışmanlık hizmeti arz etmek için kurulmuştur.

Cep Telefonu: 0534 910 97 43

Sabit Telefon: 0322 245 00 44

Adres: Kayalıbağ Mahallesi, Ziya Algan İş Merkezi K:5 D:41, Seyhan/Adana