Bir Sayfa Seçin

ADANA Avukat Saim İNCEKAŞ – Özgeçmiş

Adana Avukat Saim İNCEKAŞ - Adana Avukatları

ÖZGEÇMİŞ

 
 
 
 
  • Kurucu avukat Saim İNCEKAŞ, Çeşitli değişim programları ile 2011 yılında ABD-Washington, 2013 yılı yaz programında Stockholm’de bulunmuştur. Hukuk fakültesini başarı ile tamamlayarak mesleğinin icrası için memleketi olan Adana’ya dönmüştür. 
  • Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu Adana’da faaliyet göstermektedir. Müvekkilerinin haklarını korumak, dava, icra takibi ve resmi işleri en efektif ve hızlı şekilde neticelendirmek amacıyla Adana’da avukatlık hizmeti sunmaktadır. Adana Hukuk bürosunda aile hukuku ve ceza hukuku öncelikli olarak hizmet sunar.
  • Önceliğimiz doğruluk, şeffaflık ve sır saklama yükümlülüğümüzü en sıkı prensipler ile sunduğumuz hizmete perçinlemektir. Yaratıcılık, esneklik ve takım çalışması değerleri karakterimizle bütünleştirdiğimiz yegane unsurlardır. 
  • ADANA BAROSU‘suna kayıtlı olarak avukatlık mesleğine devam etmektedir. Askerliğini subay olarak Gaziantep/Nizip ilçesinde ASAL şube başkanı olarak yerine getirmiştir. Akabinde Adana/Seyhan’da kurumsal ve bireysel avukatlık ve danışmanlık hizmet sunmak amacı ile Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. 
Adana–Avukat-Saim-İncekaş