ÖZGEÇMİŞ

Av. Saim İNCEKAŞ, Çeşitli değişim programları ile 2011 yılında ABD-Washington, 2013 yılı yaz programında Stockholm’de bulunmuştur. İstanbul’da tahsilini başarı ile tamamlayarak mesleğinin Avukat Saim İncekaşicrası için memleketi olan Adana’ya dönmüştür. ADANA BAROSU‘suna kayıtlı olarak avukatlık mesleğine devam etmektedir. Askerliğini subay olarak Gaziantep/Nizip ilçesinde ASAL şube başkanı olarak yerine getirmiştir. Akabinde amaca yönelik ve kurumsal hizmet sunmak amacı ile Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.

Av. Saim İncekaş Adana’da özellikle Boşanma, Ceza, İcra, Tapu ve Bilişim davaları üzerine avukat olarak görev yapmaktadır.Ofis Adana/Seyhan’da, Ziya Algan İş Merkezinde yer almaktadır.

UZMANLIK ALANLARI

Misyon & Vizyon

  • Avukat Saim İNCEKAŞ – Hukukun toplum için vazgeçilmez bir bileşen olduğu temeliyle hareket ederek mesleğe duyduğumuz saygı, sunduğumuz vekillik ve danışmanlık hizmetindeki detaycılık ve titizliğimiz ile müvekkillerimiz için amaç odaklı hizmet sunmaktayız.
  • İnsanoğlu niceliğin, niteliği arattığı bu günlerde internet ağı üzerinden her türlü bilgi ve hizmete ulaşabilmektedir. Misyonumuz; nitelikli hizmet sunmak, vizyonumuz; hukuk ve düzenin devamlılığı için çalışmak ve gerektiği yerde direnmektir.
  • Müvekkillerimizin sektörsel veya hususi istekleri doğrultusunda yenilikçi ve radikal çözümler sunmaktayız. Doktrin ve Yüksek Mahkeme kararlarının çizdiği geniş çerçeve için gerekli tüm araştırmaları yaparak, belirlenen hedefleri uygulama ve pratiğe yansıtmaktayız. Bu çabamız müvekkil memnuniyeti ve daimiliğini hedef almaktadır.

Sosyal Medya-Profil

Facebook Profili=  Avukat Saim İncekaş Facebook hesabına gitmek için buraya tıklayınız.

Instagram Profili= Avukat Saim İncekaş Instagram hesabına gitmek için buraya tıklayınız.

Twitter Profili= Avukat Saim İncekaş Twitter hesabına gitmek için buraya tıklayınız.

LinkedIn Profili= Avukat Saim İncekaş LinkedIn hesabına gitmek için buraya tıklayınız.

Adana Barosu, Quora, Pterest, Fsquare

error: Kopyalama, kısıtlı içerik ve diğer özellikleri sadece kayıtlı üyeler kullanabilir. Menü>Üyelik sekmesinden detaylı bilgi edininiz.