Günlük Site İçi Gezinti Sınırını Aştınız

Bilginin fonlanması ve geliştirilmesi amacıyla sitemize kayıtlı olmayan ziyaretçilerimizin günlük 3 makale görüntüleme hakkı bulunmaktadır.

Sitemize abone olarak katkı sağlayabilir, hali hazırda aktif bir aboneliğiniz mevcut ise giriş yapabilirsiniz.

 

Sitemizde tek tip üyelik sistemi bulunmaktadır. Üyelik sistemi 3 aylık abonelik ücreti 100 TL’dir. Ödemeniz sonrası üyeliğiniz aktif hale gelecektir.  

1-) Buraya tıklayarak online ödeme yapabilirsiniz. (Ödeme açıklamasında lütfen cep telefonu numaranızı da belirtiniz.)

2-) Havale veya EFT için IBAN No: FİNANSBANK-TL- TR070011100000000063652752 – Saim İNCEKAŞ (Ödeme açıklamasında lütfen cep telefonu numaranızı da belirtiniz.)

Ödeme Sonrası Süreç: Belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına giriş bilgileriniz SMS yoluyla 1 saat içerisinde iletilir.

Neden böyle bir kısıtlama söz konusu?

Yüksek ziyaretçi trafiği sunucu masraflarını artıran bir etkendir. İşbu internet sitesinde 10.000’den fazla rafine halde makale kayıtlıdır. Kayıtlı makaleler aynı zamanda arama kolaylığı sağlaması amacıyla birbirleri ile son derece mantıksal ve organik şekilde bağlantılıdır. Bu bilgi kaynağı ve sunucu masrafları her ne kadar yıllardır bizzat şahsımca fonlanmış ise de yıllık 3.000$’ı aşan sunucu masrafları bir noktadan sonra hak verirsiniz ki makul görülmeyecektir. Bu çerçevede siteye abonelik ücreti 3 ay için 100 TL şeklinde belirlenmiştir.

Av-Saimincekas.com Üyelik Özellikleri

İlgili Makale Önerisi Algoritması

İlgili Makale Önerisi Algoritması ile okuduğunuz sayfayla ilgili size yol gösterecek yazı ve kanunlar tarafınıza önerilir.

Telegram ve Whatsapp Kapalı Grubu

Telegram ve Whatsapp Kapalı Grubuna katılım hakkı.

Sağ Tıklama ve Kopyalama Yetkisi

Dilediğiniz metni kopyalama ve sayfada sağ tıklama özelliği etkin hale gelir.

Premium İçeriklere Erişim Hakkı

Premium İçeriklere Erişim Hakkı: Sitede yer alan bazı içerikler sadece üyeler tarafından görülebilir.