Güncel Hukuki Haberler

Twitter Haber Akışı

Güncel Hukuki Haberler

Çocuklar market ve pazar yerlerine alınmayacak!
İstanbul'da virüs tedbirleri kapsamında çocuklar market ve pazar yerlerine alınmayacak.
Rüştü Reçber corona virüse yakalandı
Işıl Reçber, Rüştü Reçber'in corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı. Rüştü'nün Eşi Işıl Reçber sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Her şey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız" dedi.
Corona Virüsten can kaybı 108'e yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca corona virüsünde yeni verileri açıkladı. Koca'nın açıkladığı verilere göre, Türkiye'deki vaka sayısı 7 bin 402'ye yükseldi, can kaybı ise 108 oldu.
KORONA VİRÜS VE ÖZLENEN YENİ DÜNYA DÜZENİ İÇİN KÜÇÜK BİR BAKIŞ
“Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi” söylemi önemli. Bununla, devletin niteliği ile sağlık ve güvenliğin ne kadar ilintili olduğunu belirtmek istedim. Esasında devlet, ülkesinde yaşadığı tüm kişilerin huzurunu, düzenini, güvenliğini ve mutluluğunu sağlayan bir araçtır.
39 barodan Feyzioğlu'na destek mesajı
Ankara 5. İdare Mahkemesi'nin, 12 baronun olağanüstü genel kurul talebini reddeden Türkiye Barolar Birliği’nin (TBB) kararının yürütmesini durdurması üzerine 39 baro, Başkan Metin Feyzioğlu'na destek açıklaması yaptı.
Corona Virüsü yenen Rektör: Lütfen yuvanızda kalın
Kendisine, eşine ve 22 yaşındaki oğluna 'Corona Virüsü' (Covid-19) teşhisi konulan ve hastalığı yenen Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyiz, yaşadıklarını anlattı. Hastalığın belirtilerinin ardından 13 Mart'ta hastaneye başvurduğunu söyleyen Feyiz, dün taburcu edildiğini söyledi. "Eşim pozitif çıktı, hastalıkla mücadelesine devam ediyor. 22 yaşında bir oğlum var o da pozitif. Bir başka evde o da karantina altında." ifadelerini kullandı kullanan Feyiz, "Sizlerden ricam lütfen, lütfen yuvanızda kalın." mesajını paylaştı.
Gün boyu maske kullananlara önemli uyarılar!
Bursa İl Sağlık Müdürlüğü'nde görevli Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Emine Sevgican, koronavirüsten korunmak için takılan maskelerin gün boyu kullanılmasının daha büyük tehdit oluşturabileceğini belirtti.
Avukat Volkan Emrullah Rişvanoğlu vefat etti
İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Volkan Emrullah Rişvanoğlu (9919) vefat etti.

bir yorum bırakın

error: Kopyalama, kısıtlı içerik ve diğer özellikleri sadece kayıtlı üyeler kullanabilir. Menü>Üyelik sekmesinden detaylı bilgi edininiz.