Siteden ayrılmadan önce tarafımca yazılan site içi arama motorunu deneyin.

Deneyim ve Neticelenen İşlerimiz

Avukatlık ve hukuk faaliyetlerimizin, hukuk dalları altında sıralandığı bu yazıda internet sitemizde yer alan hizmet, bilgi ve belgelerin haritasını sizlerle paylaştık. Bu sayede sitemizde yer alan avukatlık ve hukuk danışmanlık kategorilerimize genel bir bakış atabilirsiniz.

An itibari ile internet sitemizde 10.901 adet akademik olmayan makale, deneme, dilekçe örnekleri ve yorumlanmış Yargıtay Kararları yer almaktadır.

Medeni Hukuk

Aile Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak aile hukuku ve boşanma davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Miras Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak miras uyuşmazlıkları, mirasın paylaşılması, mirastan mal kaçırma davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Nafaka Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak nafaka, tedbir nafakası, bağımsız nafaka, yardım nafakası davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Soybağı Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak soybağı, soybağının tespiti ve düzeltilmesi davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Velayet Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak velayet davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Sigorta Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak sigorta rücu, sigortaya karşı tespit, alacak davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Şirketler Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak şirketlere kurumsal temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Tapu Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak tapu ve gayrimenkul davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Tazminat Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak tazminat davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Tüketici Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak tüketici hukuku davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Kişiler Hukuku

Vasi ve kişiler hukukuyla ilgili başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Vergi Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak vergi hukuku davalarında temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Yabancılar Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak yabancılar hukukundan kaynaklanan davalarda temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Ceza Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak ceza hukukundan kaynaklanan davalarda temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

İcra Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak ,icra hukukundan kaynaklanan davalarda temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

İdare Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak idare hukukundan kaynaklanan davalarda temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

İş Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak iş hukukundan kaynaklanan davalarda temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Kira Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak kira hukukundan kaynaklanan davalarda temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Avukatlık Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu avukatları olarak avukatlık hukukundan kaynaklanan davalarda temsil, danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bu alandaki başlıca deneyimlerimizi paylaştığımız blog yazılarımızı incelemenizi öneririz:

Yazar Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Saim İncekaş, Adana Barosu'na kayıtlı bir avukattır. 2016 yılından bu yana Merkezi Adana'da bulunan ve kurucusu olduğu İncekaş Hukuk Bürosu'nda çalışmaktadır. Yüksek lisans derecesi ile hukuk eğitimini tamamladıktan sonra bu alanda birçok farklı çalışma yürütmüştür. Özellikle aile hukuku, boşanma, velayet davaları, çocuk hakları, ceza davaları, ticari uyuşmazlıklar, gayrimenkul, miras ve iş hukuku gibi alanlarda uzmandır. Saim İncekaş, sadece Adana Barosu'nda değil, aynı zamanda Avrupa Hukukçular Derneği, Türkiye Barolar Birliği ve Adil Yargılanma Hakkına Erişim gibi dernek ve kuruluşlarda da aktif olarak görev almaktadır. Bu sayede, hukukun evrenselliği konusundaki farkındalık ve hukuk sistemine olan güveni arttırmaya yönelik birçok çalışmada yer almaktadır. Randevu ve Ön Görüşme İçin WhatsApp Üzerinden Hemen İletişime Geçin

Yorum var.

  1. Yaklaşık 5 yıldır takip ediyorum sitenizi ve gerçekten yaptığınız işe hayranlık duyuyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir