Gaziantep-Nizip Avukat Numaraları

Gaziantep-Nizip Avukat Numaraları

Nizip avukat telefon numaraları Nizip’te ikamet edip adana barosuna kayıtlı olarak çalışan avukatların telefon numaralarını ifade eder. Avukat telefon numarasını arayarak avukatın bizzat kendisinden veyahut sekreterinden yüz yüze görüşmek için randevu talep edebilir, ayrıca online olarak danışma ve hukuki yardım talebiniz var ise bunu avukat ile yine bizzat konuşarak çeşitli platformlarda danışma hizmeti alabilirsiniz.Avukatların telefon numaraları şu şekildedir:

Av. Saim İncekaş : 0 534 910 97 43
İncekaş Hukuk     : 0 459 51 18

Nizip’te özellikle aradığınız bir avukat var ise bu avukatın telefon ve adres bilgilerini Gaziantep barosu Avukat levhasından araştırabilirsiniz.

Nizip’te Yer Alan Avukatlar ve Uğraş Alanları

Nizip’te avukatlık mesleğini icra eden meslektaşların uğraştığı hukuk dalları şu şekilde sıralanır:

  • Nizip Boşanma Avukatları
  • Nizip İcra Avukatları
  • Nizip İdare Davası Avukatları
  • Nizip Ceza Avukatları

Nizip ilçesinde avukatlık hizmeti ihtiyacınız için durumunuza uygun bir avukat seçmeniz gerekmektedir. Hukuki uyuşmazlık konusu ne ise söz konusu husus seçeceğiniz avukatın yetkinlik alanına girmelidir.

Gaziantep-Nizip İncekaş Avukatlık ve Hukuk Bürosu

İncekaş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu olarak Gaziantep’in Nizip ilçesine hizmet sunmaktayız. Uzmanlık alanlarımız Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku,  Bilişim Hukuku, Tapu Uyuşmazlıkları, Kamulaştırma Davaları ve İcra Hukuku’dur. Nizip ilçesi günümüz itibari ile 280.000 kayıt dışı dahil nüfusa sahiptir ve nüfusla doğru orantılı olarak hukuki uyuşmazlıkların sayısı artmakta ve bu husus avukat tercih ederken müvekkilin göz önünde bulundurması gereken bir durumdur.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 21 Mayıs 2020 19:17

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.