Bir Sayfa Seçin

Futbolcunun Sağlık Raporu Almaması Taahhütnamesi

tarafından | May 13, 2019 | Şirketler Hukuku Avukatlığı | 0 yorum

 TAAHHÜTNAME

….. Futbol Center tarafından organize edilen 18 Mayıs 2019 başlangıç tarihli Halısaha Futbol Turnuvası’na katılmamı engelleyecek herhangi bir sağlık problemim bulunmamaktadır. Bunu gösterir hekim raporu sunmamam nedeniyle bütün sorumluluk tarafıma ait olup aksi bir durumun hasıl olması halinde gerek Halı saha işletmesinin gerekse turnuva tertip komitesinin herhangi bir sorumluluğunun söz konusu olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederim. Ayrıca turnuva süresince doğabilecek sakatlık vb. durumlarda yine gerek halı saha işletmesinin gerekse tertip komitesinin herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.13.05.2019

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş

Adana İncekaş Hukuk Bürosu

Avukat Saim İncekaş. Adana’da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şanslı Söz

“Biz bütün memleketlerin yerlisiyiz, bütün yüzyılların da çağdaşı.”
(Chammard, G. BiBeni .les hava kat Paris, 1976, seye.12)

Dünya Dilleri

BİR YORUM-SORU-CEVAP BIRAKIN!

Sayfanın alt kısmından konu ile alakalı yorum-soru-cevap-düzeltmelerinizi iletiniz.

AvukatBirlik.Com’a katılın!

Kolektif bir mecra olan avukatbirlik.com yeni nesil sosyal medya, makale, forum ve hatta ticaret konularında avukatların kendisini ifade edebileceği ve bir parçası olabileceği dinamik bir alan.

avukatbirlik.com – Tıklayınız