Feke Boşanma Avukatı

Eyl 13, 2020 | Boşanma Avukatı

Evlilik artık çekilmez bir hale gelmiş ise eşlerin “boşanması” gerekmektedir. Aksi taktirde eşler birbirlerine ve müşterek çocuklara zarar vermeye başlarlar. Feke Boşanma Avukatı ise tam bu noktada akıllara gelir. Boşanmak isteyen eşler bu süreçte profesyonel bir avukat yardımına başvuracaklardır.

Mutsuz bir şekilde devam eden evlilik eşlerin hayatını cehenneme çevirir. Aile içerisinde artış gösteren şiddet bir noktadan sonra çekilmez hale gelir. Bu durum da insanların boşanma kararı almasına neden olur. Evliliğin boşanma ile sonlanması velayet, mal paylaşımı, nafaka gibi konuları gündeme getirir.

Feke Boşanma Avukatı Ücretleri

Feke boşanma avukatının talep edeceği ücret ne kadardır? Öncelikle bilmeniz gerekir ki boşanma davasının zorluğuna ve karmaşıklığına bağlı olarak avukatın isteyeceği ücret artış gösterir.

Feke boşanma avukatının çekişmeli boşanma davalarındaki ücreti: 5.000 TL, anlaşmalı boşanma davalarındaki ücreti ise 3.500 TL’dir.

Feke Boşanma Avukatı

Feke Boşanma Avukatı

Adana’nın önde gelen ilçelerinden Feke

Feke Adana’nın önde gelen ilçelerindendir. Dolayısı ile boşanma sayısı da yüksektir. Feke halkı geçimini daha çok tarımdan elde eder. Boşanma davası gündeme geldiğinde ise arsa-tarla paylaşımı gibi uyuşmazlıklar ortaya çıkar.

Feke’de yer alan aileler boşanma davalarında çocukların velayetini anneye vermektedir. Kültürel olarak velayet konusunda büyük sorunlar yaşanmamaktadır.

Sonuç olarak; bu yazımızda sizler için Feke’de sunulan aile hukuku ve boşanma avukatlığı hizmeti hakkında bilgiler sunduk. Adana/Feke’de faaliyet gösteren Avukat Saim İncekaş – Adana Avukat ve Hukuk Danışmanlık Bürosu uzman aile hukuku ve adana boşanma avukatı hizmeti sunmaktadır. Aile hukuku avukatı, boşanma avukatı ile ilgili aklınıza takılan sorularınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu alanda sunduğumuz diğer hizmetler ise şu şekildedir:

  • https://av-saimincekas.com/adana-bosanma-avukati/
  • https://av-saimincekas.com/seyhan-bosanma-avukati/
Adana-Feke Boşanma Avukatı Saim İncekaş

Adana-Feke Boşanma Avukatı Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adana-Feke Boşanma Avukatı Saim İncekaş

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir.