Emlakçı Aracılık Sözleşmesi

Kas 27, 2020 | Şirketler Hukuku Avukatlığı

ÖZEL HİZMET SÖZLEŞMESİ 

HİZMET VEREN:

ARACI KURUM: … Emlakçılık Hizmetleri Tic. Ltd .Şti.

HİZMET ALAN :

KONU: … yüzölçümlü muhtelif parsellerin birleştirilerek … kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde kat karşılığı modeliyle yapılandırılması planlanan yerin anlaşmasının veya satışının yapılmasının sağlanması.

AÇIKLAMALAR

Yukarıda yazılı parseli ve parselin temsilcilerini … Aracılık Hiz. Tic. Ltd. Şti. temsilcileri  …’ın aracılık hizmeti ile buldum. Bu parselde hak sahibi olan şahıslardan herhangi biriyle veya tamamı ile bir inşaat anlaşması veya satış işlemi yapılması halinde İnşaat anlaşmasına veya satış işlemine konu olan yerin satış bedelinin % ….. u sözleşmenin yapılması veya satış işleminin yapılması anında aşağıda isimleri yazılı … temsilcilerine ödeyeceğimi kabul ve taahhüt ederim. … temsilcileri aracılığı ile bulunmuş olan işbu gayrimenkulü kendi adıma ya da 3 dereceye kadar kan ve sıhri  akrabalarım adına veya hissedarı, yöneticisi bulunduğum şirketler adına inşaat anlaşması veya satış işlemi gerçekleştirilmiş olsa dahi yukarıda belirtilen aracılık hizmet bedelini ödeyeceğimi, bu bedelin ödenmemesi durumunda temerrüt oluştuktan sonra ayrıca hizmet bedeli kadar cezai şartı … Temsilcilerine ödeyeceğimi peşinen kabul ve taahhüt ederim.

HİZMET ALAN-HİZMET VEREN

Firma Sahibi                                          
ADI SOYADI:                                                                                               
TEL:                                                                                      

ARACILIK SÖZLEŞMESİ 

ARACI KURUM: … Emlakçılık Hizmetleri Tic. Ltd .Şti.  

PAZARLAMA YETKİSİ VEREREN ADA TEMSİLCİLERİ :

KONU : … adada yer alan tüm bağımsız bölümlerin … kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde kat karşılığı modeliyle yapılandırılması planlanan yerin tanıtımının ve pazarlamasının yapılmasının sağlanması.

AÇIKLAMALAR.

Yukarıda yazılı parseli … kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde kat karşılığı modeliyle yapılandırılması planlanan yerin tanıtımının ve pazarlamasının sağlanması amacı ile … Aracılık Hiz. Tic. Ltd. Şti. temsilcileri … yetkilendirilmiş olup taraflar arasında işbu sözleşme devam ettiği sürece 3. Kişilerle pazarlama yetkisini içeren hiçbir anlaşma yapılmayacaktır.

PAZARLAMA YETKİSİ VEREREN ADA TEMSİLCİLERİ

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

Kategoriler

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir.