Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Emeklilik Başvuru Dilekçesi

T.C.

SOSYAL  GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığına

ANKARA

……… T.C. kimlik numarası ve …………Emekli sicil numarası ile 5434 sayılı Kanuna göre görev yapmakta iken gerekli hizmet yılımı tamamladıktan sonra görevimden ayrıldım.

5434 sayılı Geçici 205. Maddesinde öngörülen ve emekli olabilmek için gerekli olan hizmet yılımı ……….. tarihinde doldurdum.

Tarafıma emeklilik aylığı bağlanması ve tazminatımın ödenmesi hususunda tarafıma bilgi verilmesini ve gerekli işlemlerin yapılmasını;

Saygılarımla arz ve talep ederim.

İSİM SOYİSİM

EKLER                 : 1 Adet Beyan Formu

TC KİMLİK NO  :

Adres                :

Tel                    :

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.