Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

CMK’dan Gelen Görevi İptal Edersem Ne Olur?

Merhaba üstadlarım, CMK’dan gelen bir görevi iptal ettiğimde puanımın azaldığını biliyorum. Bu puan tekrardan nasıl artar?

Her Baro CMK yönetmeliği çerçevesinde farklı uygulamalar yapıyor. Ankara Barosu’ndan örnek vermek gerekir ise; bizim baromuzda görev reddetme sonrası yükselen puanını görev kabul ettikçe tekrar düşürüyorsun.

RED PUANI YAZILIR VE GÖREV SIRADAKİ AVUKATA ATANIR

Son düzenleme tarihi 26 Haziran 2020 20:58

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.