CMK Görevinin Sona Ermesi Nedeniyle Vekil Kaydının Silinmesi Taleb

CMK Görevinin Sona Ermesi Nedeniyle Vekil Kaydının Silinmesi Talebi

X AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINA

DOSYA NO:

TEBLİGATI

İADE EDEN:

KONU: Dosya kapsamında vekillik görevim bulunmaması nedeni ile UYAP sisteminden vekil kaydımın silinmesi talebime ilişkindir.

AÇIKLAMALAR:

Yukarıda dosya numarası belirtilen dosya kapsamında vekillik görevim bulunmaması nedeni ile UYAP sisteminden vekil kaydımın silinmesini talep etmekteyim. Zira; X Barosu CMK Uygulama Merkezi tarafından X soruşturma aşamasında müdafii olarak görevlendirilmişsem de müdafiilik görevim soruşturma aşamasında sona ermiş olup, kovuşturma aşamasında görevlendirilmem söz konusu değildir.

Bu nedenle; UYAP sisteminden vekil kaydımın silinmesini talep etmekteyim.

                                                                                                                                     Av.

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 01:37

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.