CMK Bölge Değiştirme Talebi Dilekçesi

İSTANBUL BAROSU BAŞKANLIĞI CMK BÜROSUNA

AVUKAT       : Av     ……………. (Baro Sicil No:)

KONU            : Fatih İlçesi olan CMK görev bölgemin değiştirilerek KÜÇÜKÇEKMCE/ESENYURT bölgesine kaydımın alınması talebinden ibarettir.

AÇIKLAMALAR :

CMK görevlendirmelerinde FATİH bölgesinde aktif olarak görev almaktaydım. Ancak Askerlik hizmetim sona erdikten sonra İstanbul/Fatihte bulunan büroma devam etmedim ve adresimi İstanbul/Esenyurta taşıdım. Tüm iş yoğunluğumun Küçükçekmece/Esenyurt bölge ve civarında olması ve günün önemli bir zamanında Küçükçekmece bölge ve civarında bulunmamın gerekmesi sebebiyle, CMK görevlendirmeleri açısından daha aktif çalışabilmek amacıyla, FATİH olan CMK görev bölge kaydımın, Küçükçekmece/Esenyurt. bölgesine alınması zarureti hasıl olmuştur. Tüm bu sebepler ile CMK görev bölgemin değiştirilerek Küçükçekmece/Esenyurt bölgesine kaydımın alınması ve baronet sisteminde görünen mazeretlerimin kaldırılmasını talep ederim.

Saygılarımla   

                                                                                                          Av……………….

 

bir yorum bırakın

tr Türkçe
X
error: Uyarı: Sağ tıklamak ve kopyalamak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için site menüsünde yer alan Soru-Cevap forumuna katılmanız ve 10 adet farklı başlık altında cevap yazmanız gerekmektedir. Giriş şifreniz 10 adet cevabınız sonrası tarafınıza iletilir.