CMK Bölge Değiştirme Talebi Dilekçesi

İSTANBUL BAROSU BAŞKANLIĞI CMK BÜROSUNA

AVUKAT : Av     ……………. (Baro Sicil No:)

KONU          : Fatih İlçesi olan CMK görev bölgemin değiştirilerek KÜÇÜKÇEKMCE/ESENYURT bölgesine kaydımın alınması talebinden ibarettir.

AÇIKLAMALAR :

CMK görevlendirmelerinde FATİH bölgesinde aktif olarak görev almaktaydım. Ancak Askerlik hizmetim sona erdikten sonra İstanbul/Fatihte bulunan büroma devam etmedim ve adresimi İstanbul/Esenyurta taşıdım. Tüm iş yoğunluğumun Küçükçekmece/Esenyurt bölge ve civarında olması ve günün önemli bir zamanında Küçükçekmece bölge ve civarında bulunmamın gerekmesi sebebiyle, CMK görevlendirmeleri açısından daha aktif çalışabilmek amacıyla, FATİH olan CMK görev bölge kaydımın, Küçükçekmece/Esenyurt. bölgesine alınması zarureti hasıl olmuştur. Tüm bu sebepler ile CMK görev bölgemin değiştirilerek Küçükçekmece/Esenyurt bölgesine kaydımın alınması ve baronet sisteminde görünen mazeretlerimin kaldırılmasını talep ederim.

Saygılarımla

Av

Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi Avukat Saim İNCEKAŞ

Son düzenleme tarihi 17 Ocak 2020 23:21

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.