Ceza Davası Tanık Bildirme Dilekçesi

ADANA ASLİYE CEZA MAHKEMESİ’NE

DOSYA NO:

TANIKLARINI BİLDİREN SANIKLAR :

SANIK MÜDAFİLERİ :

KATILANLAR :

VEKİLLERİ :

KONU : TANIK BİLDİRİLMESİ.

AÇIKLAMALAR :

Kovuşturma konusu “ Yaralama“ eyleminde, taraflar arasındaki kavga sırasında olay mahallinde bulunan ve kavgayı ayırdıkları ifade edilen “komşular“ vardır.

Taraflar arasında yaşandığı iddia edilen olayın gerçek görgü tanığı olan şahısların, mahkemenizce aşağıda belirtilen adreslerinden celpleri ile huzurda dinlenmelerine karar verilmesini bir kısım sanıklar müdafi olarak talep etmekteyim.

Tanıkların İsim ve Adres Bilgileri:

SONUÇ VE İSTEM : Yukarıda isim ve adreslerini bildirmiş olduğumuz tanıkların; sayın mahkemenizce belirtilen adreslerinden celpleri ile huzurda dinlenmelerine karar verilmesini, bir kısım sanıklar müdafi olarak saygılarımla arz ve talep ederim.

Sanıklar Müdafi

Son düzenleme tarihi 7 Haziran 2021 23:15

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Epistemofili teşhisi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulur.