CEYHAN BOŞANMA AVUKATLARI

CEYHAN BOŞANMA AVUKATI

Boşanma süreci sancılı bir süreç olmakla birlikte bu sürecin iyi bir şekilde yönetilmesi elzemdir. Ceyhan boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin bu süreçte maddi ve manevi olarak en az hasar ve yıpranma ile sonuç almasını sağlarız.

Boşanma süreci iyi ve deneyimli bir boşanma avukatı gerektirir. Süreç taraflar için zor ve yıpratıcı olabilmektedir. Bu süreçte deneyim ve öngörüleriyle davayı yönetecek bir vekil atamanız gerekmektedir. Adana ilçesi olan Ceyhan boşanma avukatı olarak bu süreçte tarafların “kusur oranları hesaplaması”, “katkı payı”, “velayetin alınması” üzerine yoğunlaşılır. Boşanma dava sürecinde gerek anlaşmalı boşanma gerek ise çekişmeli boşanma davası olsun esasa ve usule aykırı bir davranış büyük hak kayıplarına yol açabilmektedir.

                                                             Ceyhan Boşanma Avukatlığında Süreç

Boşanma süreci kapsamında üzerinde durulması gereken muhim konular şu şekildedir:

  • Mal paylaşımı
  • Katkı payı
  • Kusur oran atfı
  • Velayetin belirlenmesi
  • Anlaşmalı boşanma süreci

Ceyhan’da Boşanma Süreci ve İyi Bir Avukatın Önemi

Boşanma avukatının uzmanlık alanı aile hukukudur. Adana Ceyhan ilçesinde ikamet eden eşler davayı boşanma avukatı aracılığı ile açar ve sürecin hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlanmasını talep etmektedirler.

Dava sürecinde müvekkil lehine olan hususlar belirlenerek savunma ve karşı dava açılır. Boşanma avukatı güncel içtihatlar ışığında deneyimi ile birlikte herhangi bir hak kaybına uğramanızı engeller.

Ceyhan boşanma avukatı olarak tanınırlığa sahip avukatlık ve hukuk ofisimiz günbegün kurumsallaşmaktadır.

Ceyhan’da Yer Alan Boşanma Avukatı – Av. Saim İNCEKAŞ

Adana Ceyhan Boşanma Avukatı Avukat Arıyorsanız Bu Sayfa Üzerinde Yer Alan Adana Ceyhan Boşanma Avukatı Avukatlarının Adres ve Telefon Numaralarına Ulaşabilirsiniz. Adana Ceyhan Boşanma Avukatı Barosuna Bağlı Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Miras Avukatı, İcra Avukatı, Nafaka Davaları, Maddi ve Manevi Tazminat Davaları, Mal Paylaşımı Davalarına Bakan Avukatlar, Çekişmeli ve Anlaşmalı Boşanma Davaları, Tanıma ve Tenfiz, Borç ve Alacak Davaları, Vasi Tayini, Bilişim Suçları, Velayet Davaları, İş Davaları, İş Kazası Davaları, Trafik Kazası Davaları ve Diğer Tüm Hukuki Sorunlarınız için Faaliyet Gösteren Avukatların Tüm İletişim Bilgilerine Ulaşabilirsiniz.
Adana Ceyhan Boşanma Avukatı Bölgesinde Hizmet Veren Avukatların Adres, Telefon Numarası gibi İletişim Bilgilerine Ulaşabilir veya Seçeceğiniz Avukata Soru Sorabilirsiniz.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Ocak 2020 03:43

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.