Cep Telefonu Hırsızlığı Suç Duyurusu

Şub 16, 2020 | Savcılık-Soruşturma

Cep Telefonu Hırsızlığı Suç Duyurusu

X CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA

 

MÜŞTEKİ         :

VEKİLİ              :Av.

 

ŞÜPHELİ          :Meçhul

SUÇ                 :Hırsızlık  (cep telefonu hırsızlığı)

SUÇ YERİ         :

 

SUÇ TARİHİ     :

 AÇIKLAMALAR:

Olay günü müvekkilim iş yerine gitmekte iken ….. caddesi üzerinde 15-18’ li yaşlarda 5 kişinin  tartıştığı ve kavga ettiğine şahit olmuştur, Müvekkilim iyi niyetli bir şekilde bu gençlere yaklaşarak kendilerini ayırmaya çalışmış ve nihayetinde gençleri ayırarak göndermiştir.

Müvekkilim gençlerin bir birine zarar vermelerine engel olmanın sevinci ve huzuru içerisinde iken ceketinin yan cebinde olan cep telefonunun yerinde olmadığını fark etmesi ile bu sevinci hüsrana uğramıştır, Zira iyilik yaptığı ve ayırdığı gençler müvekkilimin cebinde bulunan SAMSUNG S7 MARKA cep telefonunu arbede esnasında cebinden çekerek çalmışlardır.

Kimliği belirsiz şüphelilerin çalmış oldukları müvekkile ait SAMSUNG S7 marka “…………” imei seri numaralı cep telefonu olup faturası ekte sunulmuştur.

Müvekkilim cep telefonunun çalan şüphelilerin işleyecekleri suç ve suçlar nedeniyle kendileri aleyhine soruşturma ve kovuşturma açılmasına engel olmak maksadıyla çaldıkları cep telefonunu kullanmalarından son derece korkmakta ve endişe etmektedir, Bu nedenle 13.10.2017 tarih ve saat :08:00 sonrasında işlenebilecek suçlar nedeniyle müvekkilimin zarar görmemesi açısından gerekli tedbirlerin alınması, Şüphelilerin tespit edilerek cezalandırılmaları ve cep telefonunun bulunarak müvekkile teslim edilmesi için iş bu şikayetin yapılması zorunlu hal almıştır.

SONUÇ VE İSTEM :Yukarıda açıklanan nedenlerle gerekli tahkikatın yapılarak şüphelilerin kimliklerinin tespit edilmesini,  haklarında kamu davasının açılmasını ve soruşturma sonucunda yukarıda bilgileri yazılı olan cep  telefonun bulunması durumunda müvekkilime teslimini saygıyla talep ederim. tarih

                                                                                                          MÜŞTEKİ

                                                                                               Vekili Av.

 

Eki       :1-cep telefonu faturası.

            2-Vekaletname.

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Cep Telefonu Hırsızlığı Suç Duyurusu

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir.