Bir Sayfa Seçin

Çalışma Alanlarımız

İncekaş Hukuk Bürosu olarak uzman avukat kadromuz ile hizmet sunduğumuz hukuk çalışma alanlarımız aşağıdaki gibidir.

Boşanma ve Aile Hukuku

Adana’da faaliyet gösteren İncekaş Hukuk ve Avukatlık Ofisimiz uzman aile hukuku ve adana boşanma avukatı kadrosuna sahiptir. Anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, maddi-manevi tazminat, velayet, nafaka ve mal rejimi ve konuları üzerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

İşveren ve İşçi Hakları

İş hukuku; işçilerin haklarını, ücretlerini, işçilerin çalışma şartlarını ve koşullarını, bağlı oldukları sendikalarla ilişkilerini ve bu alanla ilgili tüm mevzuatları inceleyen ve temelinde işçinin özlük haklarını koruyan bir hukuk dalıdır.

İcra Hukuku

Alacağın tahsili veya borca itiraz hem maddi hem de manevi anlamda tarafları yıpratan bir süreçtir. Bu süreci icra avukatı aracılığı ile yürütmek, maddi manevi kayıplarınızın önüne geçeceğinden icra avukatları ile hukuki aşamanın takibi gereklidir.

Ceza Hukuku

Ceza davası süreci özellikle “sanık” yönünden sancılı bir süreçtir. İncekaş Hukuk ceza avukatları bu sancılı süreçte sizin yanınızdadır.

Bilişim Hukuku

İnternetin kullanımının artmasıyla birlikte internet ve bilişim suçlarının da sayısında artış gözükmektedir.Bu prosedürü çözen ve bu hukuk dalı üzerinde uzmanlığı olan kişi bilişim suçları avukatıdır.

Ticaret Hukuku

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu deneyimli avukatları ile ticari işletmelere Türk Ticaret Kanunu ve Şirketler Hukuku çerçevesinde Adana merkezli avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İdare Hukuku

Adana idare hukuku avukatlık ofisi olarak devlet ve devlet kurumlarına karşı olan ihtilaf ve uyuşmazlıklarda idare hukuku avukatlık hizmeti vermekteyiz. 

Miras Hukuku

Miras Hukuku ve avukatlığı uzmanlık gerektiren kendisine has bir alandır. Dolayısı ile bu alanda gerçekleşen hadiselerin uzman ve profesyonel bir avukat tarafından çözülmesi kişinin herhangi bir hak kaybına uğramasını engelleyecektir.

Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Hukuk Firması: Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Web Sitesi : https://av-saimincekas.com

Yapılan iş: İncekaş Hukuk Bürosu deneyimli avukatlarıyla, boşanma ve aile hukuku, ceza hukuku, icra hukuku, iş hukuku ve miras hukuku dallarında hizmet sunar.

Vizyon: Adana’da faaliyette bulunan İncekaş Hukuk Bürosu, müvekkillerinin haklarını korumak, hukuki uyuşmazlıklarına en efektif çözümü bulmak, hukukun bütün alanlarında müvekkillerine hizmet verebilmek amacıyla Adana’da avukatlık ve danışmanlık hizmeti arz etmek için kurulmuştur.

Cep Telefonu: 0534 910 97 43

Sabit Telefon: 0322 245 00 44

Adres: Kayalıbağ Mahallesi, Ziya Algan İş Merkezi K:5 D:41, Seyhan/Adana