Adana Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu

Çalışma ve Uzmanlık Alanları

Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu Adana’da özellikle Aile Hukuku ve Boşanma Davaları, İşçi-İşveren Hakları, İcra Takibi, Ceza Hukuku, Ticaret ve Bilişim Hukuku, İdare Eylemleri, Miras Hukuku dalları üzerinde uygulama ve tecrübe sahibidir.

İcra Hukuku

Alacağın tahsili veya borca itiraz hem maddi hem de manevi anlamda tarafları yıpratan bir süreçtir. Bu süreci icra avukatı aracılığı ile yürütmek, maddi manevi kayıplarınızın önüne geçeceğinden icra avukatları ile hukuki aşamanın takibi gereklidir.

İşveren ve İşçi Hakları

İş hukuku; işçilerin haklarını, ücretlerini, işçilerin çalışma şartlarını ve koşullarını, bağlı oldukları sendikalarla ilişkilerini ve bu alanla ilgili tüm mevzuatları inceleyen ve temelinde işçinin özlük haklarını koruyan bir hukuk dalıdır.

 

Boşanma ve Aile Hukuku

Adana’da faaliyet gösteren İncekaş Hukuk ve Avukatlık Ofisimiz uzman aile hukuku ve adana boşanma avukatı kadrosuna sahiptir. Anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, maddi-manevi tazminat, velayet, nafaka ve mal rejimi ve konuları üzerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

 

Ceza Hukuku

Ceza davası süreci özellikle “sanık” yönünden sancılı bir süreçtir. İncekaş Hukuk ceza avukatları bu sancılı süreçte sizin yanınızdadır.

Bilişim Hukuku

İnternetin kullanımının artmasıyla birlikte internet ve bilişim suçlarının da sayısında artış gözükmektedir.Bu prosedürü çözen ve bu hukuk dalı üzerinde uzmanlığı olan kişi bilişim suçları avukatıdır.

error: