Boşanma Davası Yayın Yasağı Talebi

Boşanma Davası Yayın Yasağı Talebi

AİLE MAHKEMESİ

SAYIN HAKİMLİĞİ’NE

İHTİYATİ TEDBİR TALEPLİDİR

DOSYA NO                  :

DAVACI                       :

VEKİLİ                        :

DAVALI                       :

KONUSU                      : Yayın yasağı talebi ile mevcut haberlerin silinmesi talebidir.

AÇIKLAMALAR    :

Sayın Mahkemede açmış olduğumuz boşanma davası bilgimiz ve onayımız dışında medyada yer almış ve dilekçe içeriğine kadar paylaşılmıştır.

Dava sürecinde zaten gururu incinip aldatılma şoku yaşayan müvekkilim bu olayın medyaya yansımasıyla çok daha derin bir üzüntü ve utanç duymuştur. Kendi ailesi gibi çok küçük bir çevrede bile olayın duyulması kendisinde derin yaralar açmışken neredeyse duymayanın kalmadığı şu durumda üzüntüsünü açıklayacak kelime bulamıyoruz.

Aşağıda listesini verdiğimiz internet sayfalarında halen aşağıda metni yer alan haber mevcut olup bu durumda mevcut rahatsızlık sürmektedir. İlgili medya organlarına mevcut haberlerin kaldırılması ve dosyamızla ilgili yayın yasağı konulmasını Sayın Mahkemeden talep etmek zorunlu olmuştur.

Çıkan haberleri gösteren internet adreslerinin listesi:

SONUÇ VE İSTEM     :

Yukarıda açıklanan nedenlerle Sayın Mahkemeden mevcut yayınların silinmesi ve ileri dönük yayın yasağı konulması hususunda acilen ve ihtiyaten karar vermesini ve ilgili kuruluşlara bildirmesini Saygı ile arz ve talep ederiz.

Davacı Vekili

Son düzenleme tarihi 30 Mart 2020 02:42

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.