Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Bankaya 1. Haciz İhbarnamesi Örneği

Bankaya 1. Haciz İhbarnamesi Örneği

…… İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

DOSYA NO                          :

ALACAKLI                            :

VEKİLİ                                   :

BORÇLU                               :

KONU                                   : İİK. 89/1 maddesi uyarınca haciz ihbarnamesi gönderilmesi talebidir.

AÇIKLAMALAR                  :

Yukarıda dosya numarası mezkur dosyanın kapak hesabı yapılmasını müteakip hakkında takip kesinleşen dosya borçlusu ……’nın üçüncü şahıslardaki hak ve alacaklarına haciz konulabilmesi amacıyla İİK 89/1 maddesi gereği aşağıda liste halinde sunulan bankalara haciz ihbarnamesi gönderilmesini vekaleten arz ve talep ederiz.

ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR        :

  1. Türkiye Garanti Bankası
  2. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş.

ALACAKLI VEKİLİ

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 16:09

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.