Bakiye Borç Muhtırasına İtiraz

Ağu 30, 2020 | İcra Hukuku

Bakiye Borç Muhtırasına İtiraz Dilekçesi

T.C.

ADANA 2. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO: 

Müdürlüğünüzün yukarıda esas numarası yazılı dosyasında X tarihli kapak hesabında tüm alacak kalemleri için ilama ve icra emrine uygun olarak %9 Yasal Faiz üzerinden hesaplama yapılmış olup işbu hesaba 16.06.2020 tarihinde hesaba uygun olarak tüm dosya borcu olan 16.080,77-TL tarafımızca ödenmiştir.

Ancak buna rağmen X tarihli kapak hesabı ile alacak kalemleri için  YASAL FAİZ YERİNE HATALI ŞEKİLDE DİĞER MEVDUAT FAİZİ İŞLETİLEREK bakiye borç çıkarılmış ve tarafımıza bakiye borç muhtırası tebliğ edilmiştir.

Ödeme tarihi itibariyle tüm borç ödenmiş olup müvekkil şirketin BAKİYE DOSYA BORCU BULUNMAMAKTADIR. Bakiye Borç Muhtırasına itiraz ettiğimizi bildirir, faizleri hatalı gösterilmiş olan X TARİHLİ KAPAK HESABININ ve BAKİYE BORÇ MUHRTIRASININ İPTAL EDİLMESİNİ vekaleten talep ederiz.

Borçlu Vekili

 

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir. Bilginin fonlanması ve geliştirilmesi amacıyla sitemize kayıtlı olmayan ziyaretçilerimizin günlük 3 makale görüntüleme hakkı bulunmaktadır.