Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Ayıplı Mal Dava Dilekçesi

Ayıplı Mal Nedeni ile Ödenen Bedelin İadesi Davası Dilekçesi

ASLİYE KOZAN

DAVACI :     Adı ve VEKİLİ                                     :    DAVALILAR :     1- … İletişim, 2- … Tek. Ürün A.Ş., AÇIKLAMALAR :

1- Müvekkilim …/…/… tarihinde 2- Bu tarihten sonra 3- Erzincan Tüketici Sorunları İl DELİLLER :     Tüketici dosyası, HUKUKİ NEDENLER :     4822 Sayılı Kanunla değişik 4077 Sayılı Kanunun 4., 13. ve ilgili diğer maddeleri, B.K., ilgili bütün mevzuat ve içtihatlar.

SONUÇ VE İSTEM :     Yukarıda kısaca açıklanan ve yargılama sırasında belirlenecek durumlar karşısında yargılama yapılarak, İmza

Avukat Saim İncekaş -Adana

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 23:35

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.