Valilikten Vekalet Ücreti Talebi

ADANA İL VALİLİĞİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE

KONU : ADANA 1. SULH CEZA HAKİMLİĞİ’NİN 2021 D. İŞ NOLU KARARI uyarınca vekalet ücretinin ödenmesine ilişkin talebi içermektedir.

TALEPTE BULUNAN :

VEKİLİ :

AÇIKLAMALAR :

ADANA 1. SULH CEZA HAKİMLİĞİ’NİN 2021 DEĞİŞİK İŞ NOLU KARARI uyarınca lehimize karar verilerek idari yaptırım kararının kaldırılmasına karar verilmiştir. İşbu karar uyarınca itiraz eden kendisini vekille temsil ettirdiği nedeniyle ceza tutarı olan 132 TL’lik avukatlık ücretinin tarafımıza ödenmesini talep ederiz.

İTİRAZ EDEN VEKİLİ

Banka Adı, İlgili Şubesi, Hesap Adı

VAKIFBANK ADANA ŞUBESİ

Banka Iban Numarası:

Vergi Dairesi Adı:

Adana Vergi Dairesi:

T.C. Numarası:

Yazar Hakkında: Avukat Saim İncekaş

Saim İncekaş, Adana Barosu'na kayıtlı bir avukattır. 2016 yılından bu yana Merkezi Adana'da bulunan ve kurucusu olduğu İncekaş Hukuk Bürosu'nda çalışmaktadır. Yüksek lisans derecesi ile hukuk eğitimini tamamladıktan sonra bu alanda birçok farklı çalışma yürütmüştür. Özellikle aile hukuku, boşanma, velayet davaları, çocuk hakları, ceza davaları, ticari uyuşmazlıklar, gayrimenkul, miras ve iş hukuku gibi alanlarda uzmandır. Saim İncekaş, sadece Adana Barosu'nda değil, aynı zamanda Avrupa Hukukçular Derneği, Türkiye Barolar Birliği ve Adil Yargılanma Hakkına Erişim gibi dernek ve kuruluşlarda da aktif olarak görev almaktadır. Bu sayede, hukukun evrenselliği konusundaki farkındalık ve hukuk sistemine olan güveni arttırmaya yönelik birçok çalışmada yer almaktadır. Randevu ve Ön Görüşme İçin WhatsApp Üzerinden Hemen İletişime Geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir