Anasayfa » Genel » AVUKATA DANIŞMAK İSTEYENLER BURAYA!

AVUKATA DANIŞMAK İSTEYENLER BURAYA!

hukuk ve avukatlık danışma ofisi

Avukata Online Olarak veya Whatsapp Üzerinden Danışma Hizmeti Sunmaktayız!

Avukata danışma, 7/24 olarak sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir hizmetimizdir. Online yani sanal olarak avukata soru sormak isteyen misafirlerimiz için avukata danışma için 3 seçenek mevcuttur.

 1. Whatsapp Avukata Danışma – TIKLA
 2. Avukata Soru-Cevap şeklinde Danışma – TIKLA
 3. Alo Avukat Danışma Hattı – TIKLA (Mesai Saatleri İçerisinde)
 4. Mevcut makalenin altına yorum yazarak avukata danışma

İncekaş Hukuk olarak genel hukuk danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Her danışma konusu için uzman avukatlarımız bulunmaktadır. Avukatlık mesleğinde danışma yüz yüze veya online-sanal olarak yapılabilmektedir. Ücretsiz bir avukat danışma hattı olarak verdiğimiz servis hizmeti sizleri uzman olduğumuz konularda bilgilendirmek amaçlıdır. Kişiler herhangi bir hukuki dava açmak için haklarının olup olmadığını ancak avukata danışarak emin olabilirler.

Online AVukat

Online avukatlık veya whatsapp avukata soru sorma yollarını kullanarak bize aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz. 

Avukata telefon, internet veya whatsapp yoluyla danışma hizmetini ofisimize çeşitli nedenlerden ötürü gelemeyen ve uzaktan danışmanlık almak isteyen müvekkilerimize sunuyoruz. Kişi ister ise aşağıda yer alan avukata danışma formunu doldurarak, ister ise tarafımıza e-posta yollayarak, ister ise de whasapp üzerinden hukuki danışmanlık ve avukat danışmanlık hizmetini alabilmektedir.

Ücretsiz Avukata Danışmak İstiyorum Diyenler İçin Adalet Sunuyoruz

Avukata ücretsiz olarak danışmak istiyorum, avukata danışmak ücretli midir?  Avukatın ofisinde yüz yüze yapacağı bir danışma durumunda kanun gereği bu husus ücrete tabidir. Bu ücret Adalet Bakanlığınca her sene açıklanan sabit bir tutardır. Birçok kişi avukatlara ücretsiz olarak danışmak istemektedir. Bu durum tabi ki ekonomik durum olarak zorluk içerisinde olan bir kişi için anlaşılabilir. Ülkemizde tüm avukatlık harici de birçok meslekte danışma ücretli olarak yapılmaktadır.

Online 7/24 Avukat Danışma

Avukata Danışma- Online ve Sanal Avukat Danışma Hizmeti

İnternette yana yakıla acil olarak bir avukat mı arıyorsunuz? Bunun için doğru yerdesiniz. İncekaş Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi olarak adaletin toplumun her kesimine ulaştırılması gerektiği kanaatindeyiz.

Tele hukuk danışmanlık hattı gibi aramalarınız sonucunda kendinizi bizim sitemizde bulmuş olmanız gayet normal. 7/24 avukat danışma, avukata sanal olarak soru sorma gibi talepleriniz mi bulunuyor? Yurt dışında ikamet ettiğinizden dolayı Türkiye’deki bir avukata ulaşmanız ve danışmanız mı gerekiyor? Tam bu talepleriniz için kurumsal bir adalet hizmeti sunmayı kendisine misyon edinmiş uzman avukatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

AVUKATA DANIŞMA FORMU

Avukata danışmak için ayrıca bir gün ve saat için randevu almak istiyorsanız aşağıdaki formu tercihlerinize uygun olarak doldurabilirsiniz. Böylece uzaktan online olarak danışma almak için ilk adımı atmış olacaksınız. 

Avukatlık Danışma formunu doldurmayı tercih etmeniz durumunda bizler sizi belirttiğiniz numara üzerinden 7/24 Avukat Danışma hizmetimiz dahilinde arayacağız.

Avukata Danışma- Belgelerin Avukata Gönderilmesi

Uzaktan online olarak avukata danışmak isteyen kişiler genel olarak bazı belge ve bilgileri tarafımıza ulaştırmak istemektedirler. Bu noktada elinizde bulunan mahkeme kararı, kanıt, delil, görüntü, video gibi bilgi ve belgeleri tarafımıza ulaştırmanız önem arz eder. Avukata danışma hizmetini verebilmemiz için elinizde yer alan bilgi ve belgeleri bize ivedi olarak ulaştırmalısınız. Avukatlık mesleği detaylı inceleme ve araştırma gerektiren bir meslektir. Bu nedenle bilgi ve belgelerin danışma hizmeti çerçevesinde tarafımıza ulaşması önem taşımaktadır.

Elinizde bulunan bu bilgi ve belgeleri şu şekillerde tarafımıza ulaştırabilirsiniz:

Avukata Danışma

Avukata Danışma

 1. Whatsapp Aracılığı ile Belge Gönderme; Whatsapptan Yazmak İçin TIKLA
 2. E-Mail Yolu ile Belge Gönderme; göndermeniz gereken e-mail adresi : [email protected]

 

 

Bu makaleyi sosyal medyada paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Yorumlarınızı veyahut sorularınızı aşağıdan yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim tarafımızdan onaylandıktan sonra görünür hale gelir.

 1. Aydin dedi ki:

  Hocam pekki curuk rapor basvurusunda bulunursam sonuclar erken cikarmi yada gec cikarmi boyle bir bilginiz varmi acaba .

  • avsaim dedi ki:

   Selamlar, çürük başvurunuz için en yakın askerlik şubeye gidiyorsunuz. Askerlik şubesi sizi hastaneye sevk ediyor. Bu süreç yaklaşık 1 hafta sürmekte. 1 hafta sonunda hastanede heyet karşısına çıkıyorsunuz. Çürük olup olmadığınıza dair kararı doktor heyeti veriyor. Aydın bey diğer sorularınız için bu linkteki soru-cevap kısmına geçiniz lütfen. Avukata Soru-Cevap TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLETİŞİM
Soru Sor
Danışma Formu
WhatsApp
Telefon Görüşmesi