Araç Üzerindeki Tedbirin Kaldırılması Dilekçe Örneği

Araç Üzerindeki Tedbirin Kaldırılması Dilekçe


ANADOLU CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

İLGİ: 2008/89797 SOR.

TARİH: 28.07.2015

Yargı süreci tamamlandığından dosyada tedbir konulan araç üzerindeki tedbirin kaldırılmasını saygılarımla vekaleten arz ve talep ederiz.

 VEKİLİ

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana

Yorumlar (4)

Merhabalar şahsi olarak kiraya verdiğimiz aracımıza icinde uyusturucu bulunduğu mahkeme tarafından şerh konuldu. Kiralayan kisi tahliye oldu. Aracımız dosyadan düşerek asliyede mahkeme tarafundan el konulma talebinde bulunuldu. Aracimizin şerh’inin kaldırılması ne zaman olur. Bu konuda bilgi verebilirmisin. Teşekkürler

Kiralayan kişi eğer “tutuksuz yargılanmak üzere” serbest bırakıldı ise; bu durumda “beraat” veyahut “cezalandırma” kararı verilene kadar beklemeniz gerekir.

Feto dan 5 yıl ceza aldım. 32 ay kapalı ve açık ceza evinde kaldım. denetimli serbestlik bir yıl verdiler. 6 ay denetimde imza attıktan sonra 1.yargı paketi neticesinde dosyam yargıtaya gitti. şu an ne imza nede herhangi bir adli kontrol uygulanıyor. denetimin bitmesine 6 ay vardı. acaba yurtdışı yasağım kalkar mı. yoksa 5-6 yıl Yargıtay ın neticesi mi beklenecek.

Arscìmì rentecara kiraya verdim aracta sigara yakalattılar adam ceza yedi kesinleşti ama şerh kalkmadì biz şerhi kaldrmak icin ne yapmalıyız

bir yorum bırakın

tr Türkçe
X
error: Sağ tıklama özelliği kapalıdır.