Araç Üzerindeki İhtiyati Tedbir Kararının Kaldırılması Talebi

Araç Üzerindeki İhtiyati Tedbir Kararının Kaldırılması Talebi

X ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

SAYIN HAKİMLİĞİ’ NE

DOSYA NO              :

DAVALI                     :

DAVACI                    :

VEKİLİ                       :

KONU                        : 34 LDP……… Plaka nolu araç üzerindeki İhtiyati Tedbir kararının kaldırılması talebinden ibarettir.

AÇIKLAMALAR      :

Mahkemeniz huzurunda yargılaması yapılan davanın X tarihinde kesinleştiği Kesinleşmenin öncesinde X tarihli talep ile tedbirin değiştirilmesini talep eden davalı X a ait olan X plakalı araç üzerindeki tedbirdin kaldırılarak X plakalı araç üzerine tedbirin konulmasına karar verilmekle dosyanın kesinleşmesi sebebiyle işbu araç üzerine verilen tedbirin kaldırılmasını talep etmek  zaruret halini almıştır.

Sonuç İtibariyle; Bu kapsamda X adına kayıtlı X  Plakalı araç üzerine konulan İhtiyati Tedbir kararının kaldırılmasını talep ederiz.

Tedbir Kararının Kaldırılmasını Talep Eden Davalı

Son düzenleme tarihi 17 Nisan 2020 19:24

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.