Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Arabuluculuk Beyan Düzeltme Dilekçesi

Sn. Avukat Arabulucu ……..

BAŞVURU SAHİBİ            :

KARŞI TARAF                    :

KONU: Arabulucu dilekçemizdeki maddi hatanın giderilmesi hk.

AÇIKLAMALAR :

İlgili dosyada rücu sebebi olarak her ne kadar 09 ……… plaka sayılı aracın sebebiyet verdiği kaza sonucu F……. ödenen tazminatın rücu denmiş ise de, Aslında rücu sebebi ödeme emrinde belirtildiği üzere 31 ……… plaka sayılı aracın sebebiyet verdiği kaza sonucu …………….. ödenen tazminatın rücuen tazminine ilişkindir. Karşı taraflara işbu beyan düzeltme dilekçemizin gönderilmesini rica eder gereğini saygıyla talep ederiz.

Av.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana – Boşanma ve Ceza Avukatı

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 23:53

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.