Apartman Yönetimi Tarafından Avukata Vekalet Verilmesi Yönetim Kararı Örneği

Eki 20, 2018 | DİLEKÇELER, Şirketler Hukuku Avukatlığı

Apartmanca yaşanan bir hukuki uyuşmazlığa karşı kendinizi avukat ile temsil etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda apartman tüzel kişiliğinin avukata yetki ve onay vermesi gerekir. Av. Saim İncekaş tarafından yönetim kararının ne şekilde olması gerektiği bu yazımızda sizler için paylaşıldı.

Avukata Vekalet İçin Apartman Yönetim Kararı Örneği


MUVAFAKATNAME

Yüklenici ….. (………….. İnşaat Ltd. Şti) tarafından inşası ve yapımı yapılan … SİTESİ sakini olarak, aramızdaki sözleşme ve kataloğa aykırı olarak eksik yapılan veya hiç yapılmayan inşaat ve mimari işlerin tamamlatılması ve yüklenici ile şirket aleyhine açılacak tazminat davası için muvafakatimin olduğunu,

Dava açma ön hazırlık, dava açma, takip etme ve diğer işlerin yapılması için … Barosu avukatlarından Avukat Saim İNCEKAŞ’a vekâletname ile vekâlet ücreti ve yargılama gideri olarak her bir daire başı … TL olmak üzere davanın kazanılması durumunda da hükmedilen tazminat miktarının %10’u oranında vekâlet ücreti vereceğimi kabul ve taahhüt ederim. (tarih)

Adı Soyadı                Adı Soyadı                Adı Soyadı                Adı Soyadı                Adı Soyadı

İmza                                 İmza                                  İmza                          İmza                İmza

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir. Bilginin fonlanması ve geliştirilmesi amacıyla sitemize kayıtlı olmayan ziyaretçilerimizin günlük 3 makale görüntüleme hakkı bulunmaktadır.