Apartman Yönetimi Duyuru Örneği

Oca 25, 2021 | Kat Mülkiyeti Hukuku

-ÖNEMLİ DUYURU-

BAZI DAİRELERDE TUVALET VE BANYODAKİ HAVALANDIRMA BOŞLUĞUNDAN DAİRE İÇLERİNE PİS SU SIZINTISI OLMAKTAYDI. BUGÜN GELEN USTA TARAFINDAN SORUN ÇÖZÜLDÜ ANCAK DEĞİŞEN BORULARDAN FAYANS PARÇALARI,KUM TOPRAK, DEMİR PARÇALARI,TAŞ PARÇALARI ÇIKTI. BAZI DEMİR PARÇALARI BORUYA SAPLANDIĞINDAN DOLAYI ATILAN TUVALET KAĞITLARI DEMİR PARÇALARINA TAKILARAK BORUDA TIKANMAYA YOL AÇMIŞ. BORUDAKİ KIRILAN DELİKLERDEN DE DAİRE İÇLERİNE PİS SU SIZINTISI OLMUŞTUR. TUVALET VE BANYO BOŞLUĞUNDAKİ HASARLI BORULAR 3 AY ÖNCE DEĞİŞTİRİLMESİNE RAĞMEN ATILAN PARÇALARDAN DOLAYI TEKRAR KIRILMIŞ VE BUGÜN YENİDEN DEĞİŞTİRİLMİŞ OLUP BUNDAN SONRA TUVALET VE BANYO GİDERLERİNE SUDAN BAŞKA HERHANGİBİR MADDE DÖKÜLMEMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

Bu yazıyla ilgili yorum, soru, düzeltme, cevap veya tartışmaya yönelik beyanlarınızı aşağıdaki form aracılığı ile herkesle paylaşabilirsiniz. Yorumunuz kontrol edildikten sonra en geç 1 gün içerisinde onaylanır.

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: