Apartman olağanüstü genel kurul çağrısı örneği

…. SİTE YÖNETİMİ

Konu: Olağanüstü genel kurul toplantısı

(….. GÖRÜŞÜLÜP KARARA BAĞLANMASI)

Site yönetim kurulumuz aşağıdaki yazılı olan gündem maddelerini görüşüp karara bağlanması açısından olağan üstü genel kurulumuz toplanacaktır.

Toplantı, Sitemizin Toplantı salonunda yapılacaktır.

Birinci toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı aşağıdaki tarih ve saatte aynı adreste yapılacaktır.

İkinci toplantıda nisap (çoğunluk) aranmaksızın toplantı açılarak Kat Malikleri Kanunun 30 maddesine göre kararlar alınıp uygulanacaktır.

Site adına alınacak/uygulanacak kararların daha adil, sağlıklı,  her kat malikinin görüşleri, önerileri ve oylarının sonucunda alınabilmesi için başta kat malikleri ve kiracılar olmak üzere herkesin eksiksiz olarak toplantıya katılmaları veya kendilerini temsil ettirmeleri önemle rica olunur.

Toplantıya katılımınızı bekler, gereğini rica ederiz.

Mazereti nedeniyle genel kurul toplantısına katılamayanların aşağıdaki vekâletnameyi istedikleri kat malikine veya birinci derecede akrabalarına ve kiracısına verebilirler. Ekte vekâlet örneği mevcuttur.

  • Birinci Toplantı           : X Cama                     Saat 20.30
  • İkinci Toplantı             :  X Cumartesi             Saat 20.30

Bilgilerinize arz ederiz.

                Saygılarımızla

   ….. Site Yön.
Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Barosu: 4293

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 21:04

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Yorumları Göster

  • Hocam iyi günler dilerim. Olağanüstü toplantı için normal gündemin dışında olağanüstü toplantının gündem konularına başkan olarak kendim ilave konu ekleyebilir miyim.

    Cevap vermekten vazgeç

    Bir yorum bırakın

    E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.