Bir Sayfa Seçin

Aile Mahkemesi Ara Karar Örneği

tarafından | Oca 14, 2019 | Boşanma Avukatı, Medeni Usul Hukuk Muhakemesi | 0 yorum

T.C. KAYSERİ 2. AİLE MAHKEMESİ

ESAS NO : 
CELSE NO :
CELSE TARİHİ : 
HAKİM :
KATİP : 

Belirli gün ve saatte celse açıldı. Davacı Osman P., Davalı Kurum Vekili Av. Kazım E. hazır, açık yargılamaya devam olundu. Niğde Sulh Hukuk mahkemesinden istenen ilam örneği geldi. Çocuklardan Yunus Cnin sürekli zekâ geriliği nedeniyle kısıtlanarak kendisine Mustafa S/nin vasi olarak tayin edildiğine ilişkin bulunduğu anlaşıldı. İlam örneği okundu, dosyasına kondu. Davacıdan soruldu: “-Daha önceki beyanlarımı tekrar ederim, eksiklikler giderilsin” dedi. Davalı kurum vekilinden soruldu: eksiklikler giderilsin dedi. Dosya incelendi.

G.D:

1- Davanın kısıtlanan çocuk Yunus C/nin vasisi Mustafa S/ye yöneltilmesine, vesayet kararı ile birlikte dava dilekçesinin bir örneğinin meşruhattı olarak kendisine tebliğine, masrafm avanstan karşılanmasına,

2- Tarafların davayla ilgili (varsa tanık dahil isim ve adresleri ile birlikte) tüm delillerini bildirmeleri için kendilerine gelecek celseye kadar mehil verilmesine; Bu nedenle duruşmamn, defter durumu dikkate alınarak 28/05/2014 günü saat 10:00’a bırakılmasına karar verildi.28/04/2014

Katip 98772                                            Hakim 4868

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş

Adana İncekaş Hukuk Bürosu

Avukat Saim İncekaş. Adana’da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şanslı Söz

“Biz bütün memleketlerin yerlisiyiz, bütün yüzyılların da çağdaşı.”
(Chammard, G. BiBeni .les hava kat Paris, 1976, seye.12)

Dünya Dilleri

BİR YORUM-SORU-CEVAP BIRAKIN!

Sayfanın alt kısmından konu ile alakalı yorum-soru-cevap-düzeltmelerinizi iletiniz.

AvukatBirlik.Com’a katılın!

Kolektif bir mecra olan avukatbirlik.com yeni nesil sosyal medya, makale, forum ve hatta ticaret konularında avukatların kendisini ifade edebileceği ve bir parçası olabileceği dinamik bir alan.

avukatbirlik.com – Tıklayınız