Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

Aidat Borcunu Ödemeyen Ev Sahibine İhtarname Örneği

İHTARNAME

İHTAR EDEN                    :

VEKİLİ                                :

MUHATAP                          :

KONU                                   :28/06/2019 tarihinden itibari ile toplam 1970 TL, ödenmemiş aidat borcunuz bulunmaktadır.

AÇIKLAMALAR  :

Genel kurul toplantısında Kat Mülkiyeti Kanunu uyarınca ödenmeyen aidat borçlarınıza aylık %5 gecikme faizi uygulanmasına; aidat borcunu ödemeyen kat malikleri hakkında icra takibine geçilmesi hususunda yöneticiye yetki verilmesine karar verilmiştir.

Sayın …… işbu ihtarnamenin tarafınıza tebliğinden itirabern 7 (yedi) gün içinde faiz hariç 1970+150 ihtarname ücreti toplam 2.120 TL borcunuzu ödemenizi aksi takdirde aleyhinizde icra takibine geçileceğini ve Kat Mülkiyeti Kanunundan doğan sair hakların kullanılacağını bu işlemler sonucunda yapılacak her türlü masraf ve avukatlık ücretinin de tarafınıza ait olacağını ihtar ederiz. 28/06/2019

…. SİTESİ VEKİLİ

Av. ……

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana – Boşanma ve Ceza Avukatı

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 23:42

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.