Adi Devir Sözleşmesi

DEVİR SÖZLEŞMESİ

Devir Eden  :

Adres

Devir Alan   :

Adres

Devir Bedeli         :

Ben devir eden …… hiç bir belge göstermeksizin sahibi bulunduğum …… marka ve model, …… seri no.lu yazar kasamı yukarıda gösterilen bedel karşılığında devir alan …… devir ve teslim ettim. Devir bedelini kendisinden nakten ve tamamen aldım, başka bir alacağım kalmadığını, işbu yazar kasayı kendi adına kayıt ve tescil ettirmesine, adına ruhsat almasına rıza ve muvafakatımın bulunduğunu beyan ve kabul ederim.

Ben devir alan ……, hiç bir belge görmeksizin …… sahibi bulunduğu …… marka ve modeli, …… seri no.lu yazar kasayı yukarıda gösterilen bedel karşılığında devir ve teslim aldım, devir bedelini nakten ve tamamen ödediğimi kendisine herhangi bir borcumun kalmadığını ve yukarıda devir edenin ileri sürdüğü şartları aynen kabul ettiğimi beyan ve kabul ederim.

Devir Eden
Adı Soyadı
İmza

Devir Alan
Ad Soyad
İmza

Son düzenleme tarihi 23 Şubat 2020 19:35

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.