Adana’da En İyi Psikolog Kimdir?

>>Adana’da En İyi Psikolog<<

Kişisel sorunlari ile ilgili uzman yardımı almak isteyen kişiler iyi bir psikilog arayışına girerler. Adana büyük bir şehir olarak uzman psikolog alanında başarılı uzmanları barındırmaktadır. Psikoloğun mesleğini iyi icra etmesi ve bunun kriterlerinin ne olduğunu ele almamız gerekir. Bu yazımızda Adana En İyi psikolog tanımını ve kriterlerini inceleyeceğiz. 

Hukuk ile psikoloji birbirleri ile yakın ilişkili alanlardır. Çoğu Aile ve Ceza hukuku temelli davalarımda gerek bilirkişi aşamasında gerek ise dava sonucunda psikolojik destek aşamasında birçok psikolog ile tanıştım. Adana’da çalışan ve değişik psikoloji alanlarında uzman bu psikolog adaylarını makalemizin sonunda inceleyebilirsiniz.

İyi Bir Psikoloğun Özellikleri

  1. Terapi tekniğini bilmesi ve bu konuda deneyimli olması.
  2. Psikoloğun hangi psikoloji dalı üzerinde ünvan sahibi olduğu önem arz eder. Kişisel sorununuz üzerine uzmanlık alanı olan bir psikolog size uygun psikologdur. Psikoloğun yüksek lisans sahibi ve uzman klinik ünvanı almış olması iyilik derecesini işaret eder.
  3. Uzman klinik ünvanı olmadan, çeşitli sertifikalarla bu işi yapanlardan uzak durun.
  4. Sorununuzun farkında iseniz yani spesifik bir konuda psikolojik danışmanlık almak istiyorsanız bu alan üzerinde başarılı bir psikolog arayışına girilmelidir.

Adana’da Yer Alan Başarılı Psikolog

Bahsettiğimiz başarı kriterleri çerçevesinde Uzm. Psk. Ezgisu Dağdelen Adana ilinde psikolojik danışmanlık ve terapi hizmeti sunmaktadır. Tarafsız özelliklere sahip, kategorize etmeyen, beyni ve düşüncesi açık bir uzman olarak Adana’da merkezi konumda hizmet sunmaktadır.

Adana En İyi Psikolog Tavsiyesi

Genel bir kanı olarak insanlar iyi ve başarılı bir psikolog ararken tavsiyeler üzerine hareket eder. Danışmanlık ve terapi sürecinde başarı sağlayan bir psikolog, kişi tarafından herkese önerilir. Hal böyle iken öncelikle çevrenizden ve ailenizden aradığınız konu üzerine psikolog tavsiyesi alabilirsiniz. Çevreniz kısıtlı ise ve iyi bir psikolog araştırmalarınız sonucu bir bilgi edemediyseniz aşağıda bizzat tanıdığım başarılı ve çalışkan psikologları inceleyebilirsiniz.


İsmi: Psikolog Seçil Çevik 
Adresi: Özülkü İş Merkezi (Özel Adana Hastanesi Üstü) Kat : 14 SEYHAN / ADANA 
İletişim: 0553 275 04 02

Danışmanlık Yaptığı Hizmetler

  • Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
  • Bireysel Danışmanlık
  • Aile Danışmanlığı
  • Gelişim ve Zeka Testleri

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

bir yorum bırakın