ADANA KOZAN BOŞANMA AVUKATI

Haz 30, 2018 | Boşanma Avukatı

Adana Kozan Boşanma Avukatı

Boşanma süreci sancılı bir süreç olmakla birlikte bu sürecin iyi bir şekilde yönetilmesi elzemdir. Kozan boşanma avukatı olarak müvekkillerimizin bu süreçte maddi ve manevi olarak en az hasar ve yıpranma ile sonuç almasını sağlarız.

Boşanma süreci iyi ve deneyimli bir boşanma avukatı gerektirir. Süreç taraflar için zor ve yıpratıcı olabilmektedir. Bu süreçte deneyim ve öngörüleriyle davayı yönetecek bir vekil atamanız gerekmektedir. Adana ilçesi olan Kozan boşanma avukatı olarak bu süreçte tarafların “kusur oranları hesaplaması”, “katkı payı”, “velayetin alınması” üzerine yoğunlaşılır. Boşanma dava sürecinde gerek anlaşmalı boşanma gerek ise çekişmeli boşanma davası olsun esasa ve usule aykırı bir davranış büyük hak kayıplarına yol açabilmektedir.

Kozan Boşanma Avukatlığında Süreç

Boşanma süreci kapsamında üzerinde durulması gereken muhim konular şu şekildedir:

  • Mal paylaşımı
  • Katkı payı
  • Kusur oran atfı
  • Velayetin belirlenmesi
  • Anlaşmalı boşanma süreci

Kozan’da Boşanma Süreci ve İyi Bir Avukatın Önemi

blank

Boşanma avukatının uzmanlık alanı aile hukukudur. Adana Kozan ilçesinde ikamet eden eşler davayı boşanma avukatı aracılığı ile açar ve sürecin hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlanmasını talep etmektedirler.

Dava sürecinde müvekkil lehine olan hususlar belirlenerek savunma ve karşı dava açılır. Boşanma avukatı güncel içtihatlar ışığında deneyimi ile birlikte herhangi bir hak kaybına uğramanızı engeller.

Kozan boşanma avukatı olarak tanınırlığa sahip avukatlık ve hukuk ofisimiz günbegün kurumsallaşmaktadır.

Kozan’da Yer Alan Boşanma Avukatı – Av. Saim İNCEKAŞ

Adana Kozan Boşanma Avukatı Avukat Arıyorsanız Bu Sayfa Üzerinde Yer Alan Adana Kozan Boşanma Avukatı Avukatlarının Adres ve Telefon Numaralarına Ulaşabilirsiniz. Adana Kozan Boşanma Avukatı Barosuna Bağlı Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Miras Avukatı, İcra Avukatı, Nafaka Davaları, Maddi ve Manevi Tazminat Davaları, Mal Paylaşımı Davalarına Bakan Avukatlar, Çekişmeli ve Anlaşmalı Boşanma Davaları, Tanıma ve Tenfiz, Borç ve Alacak Davaları, Vasi Tayini, Bilişim Suçları, Velayet Davaları, İş Davaları, İş Kazası Davaları, Trafik Kazası Davaları ve Diğer Tüm Hukuki Sorunlarınız için Faaliyet Gösteren Avukatların Tüm İletişim Bilgilerine Ulaşabilirsiniz.
Adana Kozan Boşanma Avukatı Bölgesinde Hizmet Veren Avukatların Adres, Telefon Numarası gibi İletişim Bilgilerine Ulaşabilir veya Seçeceğiniz Avukata Soru Sorabilirsiniz.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Avukat Saim İncekaş, kurucu sıfatıyla Adana İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000’den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır.

Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9
E-posta: av.saimincekas@gmail.com
Telefon: 0534 910 97 43 
WhatsApp üzerinden iletişim için tıklayınız.
Telegram üzerinden iletişim için tıklayınız.

Avukat Saim İNCEKAŞ

Kurucu & Yönetici Avukat, Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Vasiyetname Nasıl Okunur ve Yorumlanır

Haftanın Özlü Sözü

“Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır.”  Hz. Muhammed(Hadis-i Şerif)

Kategoriler

Hukuki uyuşmazlıklarınız için avukata danışın!

blank

error: Uyarı: Sadece üyeler bu işlemi gerçekleştirebilir.