Adana Avukatları Telefon Numaraları

Adana avukat telefon numaraları adana’da ikamet edip adana barosuna kayıtlı olarak çalışan avukatların telefon numaralarını ifade eder. Avukat telefon numarasını arayarak avukatın bizzat kendisinden veyahut sekreterinden yüz yüze görüşmek için randevu talep edebilir, ayrıca online olarak danışma ve hukuki yardım talebiniz var ise bunu avukat ile yine bizzat konuşarak çeşitli platformlarda danışma hizmeti alabilirsiniz.Adana avukatları telefon numaraları şu şekildedir:

Adana Avukat Telefon Numaraları

 

Av. Saim İNCEKAŞ : +90534 910 97 43
İncekaş Hukuk         : 0322 459 51 18

Adana’da özellikle aradığınız bir avukat var ise bu avukatın telefon ve adres bilgilerini Adana Barosu Avukat Levhasından araştırabilirsiniz.

Adana’da Bulunan Avukatlar ve Uzmanlık Alanları

Adana’da avukatlık mesleğini icra eden meslektaşların uğraştığı hukuk dalları şu şekilde sıralanır:

Adana ilinde avukatlık hizmeti ihtiyacınız için durumunuza uygun bir avukat seçmeniz gerekmektedir. Hukuki uyuşmazlık konusu ne ise söz konusu husus seçeceğiniz avukatın yetkinlik alanına girmelidir.

 

Adana İncekaş Avukatlık ve Hukuk Bürosu

İncekaş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu olarak Adana ilinde hizmet sunmaktayız. Hukuk Bürosunun Kurucu Avukatı Av. Saim İncekaş meslekteki tecrübesi ile uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Uzmanlık alanlarımız Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku,  Bilişim Hukuku, Tapu Uyuşmazlıkları, Kamulaştırma Davaları ve İcra Hukuku’dur. Adana’da günümüz itibari ile 2.000.000 kayıt dışı dahil nüfusa sahiptir ve nüfusla doğru orantılı olarak hukuki uyuşmazlıkların sayısı artmakta ve bu husus avukat tercih ederken müvekkilin göz önünde bulundurması gereken bir durumdur.

Adana Keser Avukatlık ve Hukuk Bürosu

Keser Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu kurucu avukatı Av. Tülin Keser Bar meslekteki 15 yılı aşkın tecrübesi ile avukatlık hizmeti sunmaktadır. Hukuk fakültesini Konya’da okumuş, yasal avukatlık stajını Adana’da tamamlayarak mesleğe 2004 yılında adım atmıştır.

 

Yorumlar (7)

Adanada avukat ariyorum ulasabilir misiniz bana

Adana da aradigim avukatların telefon numaralarını bulabildigim güzel bir makale olmuş.

Faydalanmanıza sevindik Nilay Hanım.

Merhabalar babamı dolandırdılar sahte çek verdiler bunun için dava açmak istiyoruz ayrıca tazminat davasında açma şansımız varmıdır acaba

Selamlar, öncelikle soruşturma süreci başlatılmalı. Savcılığa şikayet etmeniz gerekmekte. Şikayet sonrası dava süreci başlatılır ve ceza davasında tazminat talebinde bulunabilirsiniz. Bu süreci bir avukat ile yürütmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Merhaba babam kanser hastasıydi.herseye ev kirası için maaş aldığı bankadan kredi çekerdi.kanser oldugunu öğrendikten sonra ev kirası için yine kredi çekiyor.çektiği miktar 10 milyar eline geçen 8 milyar falan sigorta parasini alıyor içinden zaten buarada babam yaklaşık 4 ay sonra kalp krizinden vefat etti .bizimde bu paradan bilgimiz olmadığı için suçlu konumuna düşürüldük.ve banka bu parayı bizden faiziyle istiyor mahkeme açsak kazanma şansımız olurmu bana bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum babamızı kaybetmiş siz zaten bide maddi olarak Dara dusuruluyoruz

Adana toroslar tedaş hukuk bürosu tif numarasi

bir yorum bırakın

tr Türkçe
X
error: Sağ tıklama özelliği kapalıdır.