Anasayfa » Adana Avukatlık Hizmeti » Adana Avukat Telefon Numaraları

Adana Avukat Telefon Numaraları

Adana Avukat Telefon Numaraları

Adana avukat telefon numaraları adana’da ikamet edip adana barosuna kayıtlı olarak çalışan avukatların telefon numaralarını ifade eder. Avukat telefon numarasını arayarak avukatın bizzat kendisinden veyahut sekreterinden yüz yüze görüşmek için randevu talep edebilir, ayrıca online olarak danışma ve hukuki yardım talebiniz var ise bunu avukat ile yine bizzat konuşarak çeşitli platformlarda danışma hizmeti alabilirsiniz.Adana avukatları telefon numaraları şu şekildedir:

Av. Saim İNCEKAŞ : +90534 910 97 43
İncekaş Hukuk         : 0322 459 51 18

           Adana Avukat Telefon Numaraları

Adana’da özellikle aradığınız bir avukat var ise bu avukatın telefon ve adres bilgilerini Adana Barosu Avukat Levhasından araştırabilirsiniz.

Adana’da Bulunan Avukatlar ve Uzmanlık Alanları

Adana’da avukatlık mesleğini icra eden meslektaşların uğraştığı hukuk dalları şu şekilde sıralanır:

Adana ilinde avukatlık hizmeti ihtiyacınız için durumunuza uygun bir avukat seçmeniz gerekmektedir. Hukuki uyuşmazlık konusu ne ise söz konusu husus seçeceğiniz avukatın yetkinlik alanına girmelidir.

Adana İncekaş Avukatlık ve Hukuk Bürosu

İncekaş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu olarak Adana ilinde hizmet sunmaktayız. Hukuk Bürosunun Kurucu Avukatı Av. Saim İncekaş meslekteki tecrübesi ile uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Uzmanlık alanlarımız Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku,  Bilişim Hukuku, Tapu Uyuşmazlıkları, Kamulaştırma Davaları ve İcra Hukuku’dur. Adana’da günümüz itibari ile 2.000.000 kayıt dışı dahil nüfusa sahiptir ve nüfusla doğru orantılı olarak hukuki uyuşmazlıkların sayısı artmakta ve bu husus avukat tercih ederken müvekkilin göz önünde bulundurması gereken bir durumdur.

Adana Keser Avukatlık ve Hukuk Bürosu

Keser Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu kurucu avukatı Av. Tülin Keser Bar meslekteki 15 yılı aşkın tecrübesi ile avukatlık hizmeti sunmaktadır. Hukuk fakültesini Konya’da okumuş, yasal avukatlık stajını Adana’da tamamlayarak mesleğe 2004 yılında adım atmıştır.

 

Bu makaleyi sosyal medyada paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Yorumlarınızı veyahut sorularınızı aşağıdan yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim tarafımızdan onaylandıktan sonra görünür hale gelir.

  1. Zeynep dedi ki:

    Adanada avukat ariyorum ulasabilir misiniz bana

  2. Nilay Duler dedi ki:

    Adana da aradigim avukatların telefon numaralarını bulabildigim güzel bir makale olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLETİŞİM
Soru Sor
Danışma Formu
WhatsApp
Telefon Görüşmesi
error: Kopya İçerik Yasaklanmıştır.