Anasayfa » Adana Avukatlık Hizmeti » Adana Avukat Danışma

Adana Avukat Danışma

Adana Avukat Danışma

Incekaş Hukuk Bürosu genel hukuki Danışmanlık vermekte ve ayrıca savaştığı yani uzman olduğu alanlarda danışmanlık yapmaktadır. avukata danışmak veyahut soru sormak isteyen kişiler için ince karşı Hukuk Bürosu yüz yüze randevuya dayalı olarak veyahut ülke dışında olan vakit bulamayan kişiler için ise online avukatlık danışma hizmeti vermektedir.  adana avukat danışma isteğiniz için İncekaş Hukuk Bürosu tüm bilgi ve hizmeti ile da yer almaktadır.

Avukata danışma için gerekli belgeler

Adana’da avukata danışmak için ilgili belge ve dökümanları tarafımıza mail olarak, WhatsApp üzerinden, posta yoluyla veyahut direkt olarak ofisimize gelerek elden ulaştırabilirsiniz. Verimli bir hukuki yardım için avukata tanıştığınız konu ile ilgili tüm belge ve evrakları yanınızda bulundurmanız büyük önem arz etmektedir. Avukata danışmadan önce danışmak istediğiniz konu hakkında aklınızdaki bilgileri tazeleyerek gerekirse bir kağıda not edebilirsiniz. Bu sayede avukata danışma süreci sizin için daha verimli olacaktır.

Avukata danışma ücreti

Kanun gereği avukat danışma ve hukuki yardım sürecinde ücretsiz olarak hizmet veremez. Danışmak istediğiniz olayın hukuki nitelendirilmesi yapılarak her danışma için farklı ücretlendirme söz konusu olmaktadır

Bu makaleyi sosyal medyada paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.

Özet- Aşağıdaki Tabloda Bilgi Almak İstediğiniz Maddelere Tıklayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Yorumlarınızı veyahut sorularınızı aşağıdan yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim tarafımızdan onaylandıktan sonra görünür hale gelir.

 1. Cumali dedi ki:

  Saim abi ben 2 yıldır sigortalı olarak çalışıyorum 30 gün sonra askere gideceğim kanunca ne yapmam gerekiyor ve birde tazminat olarak hakkım ne kadardır?

  • avsaim dedi ki:

   Askerlik nedeniyle işten istifa dilekçesi vereceksin öncelikle. İstifa dilekeçsi örneğine buraya tıklayarak gözat. 2 yıllık çalışman sonucu 2 aylık maaşın kadar tazminata hak kazanmış bulunuyorusn. Ayrıca askerlik nedeniyle istifa söz konusu olduğunda; askerlikten dönüşte tekrardan aynı işi talep etme hakkın bulunuyor iş verenden.

 2. Arziye uzun dedi ki:

  Merhaba özel bir kreşte mutfak gorevlisiydim fakat maaşımı alamadim ben 23.11.18 de başladim fakat sigortam 10.12.18 de başlatılmış 20.01.19 da istifa vermek istiyorum sorum şu isyeri bana 15 günluk parami kesicegini söylüyor ihbar için bunu yapabilirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLETİŞİM
Soru Sor
Danışma Formu
WhatsApp
Telefon Görüşmesi
error: Kopya İçerik Yasaklanmıştır.