Bir Sayfa Seçin

Adana Avukat Danışma

Adana Avukat Danışma

Adana Avukat Danışma

İncekaş Hukuk ve Avukatlık Bürosu uzman avukat kadromuz ile genel hukuki danışmanlık vermekteyiz. Avukata danışmak veyahut soru sormak isteyen kişiler için yüz yüze randevuya dayalı olarak veyahut ülke dışında olan vakit bulamayan kişiler için ise online avukatlık danışma hizmeti vermektedir.  Adana’da avukata danışma isteğiniz için İncekaş Hukuk Bürosu tüm bilgi ve deneyimi ile hizmetinizdedir.

Online yani sanal olarak avukata soru sormak isteyen misafirlerimiz için avukata danışma için 3 seçenek mevcuttur. Avukattan direkt olarak hukuki danışmanlık almak Avukatlık Kanunu gereği ücretlidir.

  1. Whatsapp Avukata Danışma – TIKLA (Avukatlık Kanunu gereği ücretlidir )
  2. Avukata Soru-Cevap şeklinde Danışma – TIKLA
  3. Alo Avukat Danışma Hattı – TIKLA (Avukatlık Kanunu gereği ücretlidir )
  4. Mevcut makalenin altına yorum yazarak avukata danışma

Adana İncekaş Avukatlık ve Hukuk Büromuz genel hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir. Her danışma konusu için uzman avukatlarımız bulunmaktadır. Avukatlık mesleğinde danışma yüz yüze veya online-sanal olarak yapılabilmektedir Kişiler herhangi bir hukuki dava açmak için haklarının olup olmadığını ancak avukata danışarak emin olabilirler.

Avukata danışma için gerekli belgeler

Adana’da avukata danışmak için ilgili belge ve dökümanları tarafımıza mail olarak, WhatsApp üzerinden, posta yoluyla veyahut direkt olarak ofisimize gelerek elden ulaştırabilirsiniz. Verimli bir hukuki yardım için avukata tanıştığınız konu ile ilgili tüm belge ve evrakları yanınızda bulundurmanız büyük önem arz etmektedir. Avukata danışmadan önce danışmak istediğiniz konu hakkında aklınızdaki bilgileri tazeleyerek gerekirse bir kağıda not edebilirsiniz. Bu sayede avukata danışma süreci sizin için daha verimli olacaktır.

Avukata danışma ücreti

Kanun gereği avukat danışma ve hukuki yardım sürecinde ücretsiz olarak hizmet veremez. Danışmak istediğiniz olayın hukuki nitelendirilmesi yapılarak her danışma için farklı ücretlendirme söz konusu olmaktadır. Ücretsiz avukat veya ücretsiz danışma talepleriniz için “adli yardım” kurumundan yararlanmanız mümkündür. 

2020 yılı için avukat danışma ücretlerini şuradan inceleyebilirsiniz. Ücretlendirme barolar birliği tarafından belirlenen asgari avukatlık ücret tarifesine ve Adana Barosu tavsiye edilen avukatlık ücretlerine göre düzenlenmektedir. Yine avukata danışmak ile ilgili şu yazımızı okumanızda fayda vardır. Avukattan alınacak hizmet bir avukat danışmanlık sözleşmesi ile somutlaştırılabilir. Tarafımızca aldığınız hizmet çerçevesinde sözleşme yapmanızı

Avukat Danışma ve Telefon Hattımız: 0322 245 00 44 & 0 534 910 97 43

Avukata Sıklıkla Danışılan Konu Başlıkları:

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

0 0 oy
Makale Puanı
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş

Adana İncekaş Hukuk Bürosu

Avukat Saim İncekaş. Adana’da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla İncekaş Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. 

Abone ol
Bildir
guest
12 Yorum
Eski
Yeni En çok oylanan
Yazı içi yorum
Tüm yorumları göster

Şanslı Söz

“İnsan; Avukatı, tutacağı herhangi bir işin istikbalini gösteren ışığı, düştüğü herhangi bir felaketin kurtarıcısı, bir hayatı karanlık görmekten doğan ümitsizlik buhranlarının gidericisi; yaralanan yüreğinin dermanı, kırılan izzeti nefsinin tamircisi, tehlikede gördüğü hayatının koruyucusu tanır”.
(Refik İnce, Avukat, İzmir Barosu Dergisi, Y. 1935, S. sh. 19)

Dünya Dilleri

Sitedeki Metinlerin Renk Kodlaması

İddia, davacı beyanı, öne sürülen argüman rengi = kırmızı

Savunma, itiraz, davalı beyanları = bordo

Yüksek mahkeme lafzı, içtihat niteliğindeki bilgi ve tanım içeren beyanlar = turuncu

Yüksek mahkeme tarafından bozulan yerel mahkemenin verdiği karar = kahverengi

Makale yazarının kişisel yorumu = zeytin rengi

Yüksek Mahkemenin somut vakıa tespiti = indigo

BİR YORUM-SORU-CEVAP BIRAKIN!

Sayfanın alt kısmından konu ile alakalı yorum-soru-cevap-düzeltmelerinizi iletiniz.

AvukatBirlik.Com’a katılın!

Kolektif bir mecra olan avukatbirlik.com yeni nesil sosyal medya, makale, forum ve hatta ticaret konularında avukatların kendisini ifade edebileceği ve bir parçası olabileceği dinamik bir alan.

avukatbirlik.com – Tıklayınız