Adana Avukat Danışma

Adana Avukat Danışma

Avukat Saim İNCEKAŞ genel hukuki Danışmanlık vermekte ve ayrıca savaştığı yani uzman olduğu alanlarda danışmanlık yapmaktadır. avukata danışmak veyahut soru sormak isteyen kişiler için ince karşı Hukuk Bürosu yüz yüze randevuya dayalı olarak veyahut ülke dışında olan vakit bulamayan kişiler için ise online avukatlık danışma hizmeti vermektedir.  adana avukat danışma isteğiniz için İncekaş Hukuk Bürosu tüm bilgi ve hizmeti ile da yer almaktadır.

Avukata danışma için gerekli belgeler

Adana’da avukata danışmak için ilgili belge ve dökümanları tarafımıza mail olarak, WhatsApp üzerinden, posta yoluyla veyahut direkt olarak ofisimize gelerek elden ulaştırabilirsiniz. Verimli bir hukuki yardım için avukata tanıştığınız konu ile ilgili tüm belge ve evrakları yanınızda bulundurmanız büyük önem arz etmektedir. Avukata danışmadan önce danışmak istediğiniz konu hakkında aklınızdaki bilgileri tazeleyerek gerekirse bir kağıda not edebilirsiniz. Bu sayede avukata danışma süreci sizin için daha verimli olacaktır.

Avukata danışma ücreti

Kanun gereği avukat danışma ve hukuki yardım sürecinde ücretsiz olarak hizmet veremez. Danışmak istediğiniz olayın hukuki nitelendirilmesi yapılarak her danışma için farklı ücretlendirme söz konusu olmaktadır

Yorumlar (11)

Saim abi ben 2 yıldır sigortalı olarak çalışıyorum 30 gün sonra askere gideceğim kanunca ne yapmam gerekiyor ve birde tazminat olarak hakkım ne kadardır?

Askerlik nedeniyle işten istifa dilekçesi vereceksin öncelikle. İstifa dilekeçsi örneğine buraya tıklayarak gözat. 2 yıllık çalışman sonucu 2 aylık maaşın kadar tazminata hak kazanmış bulunuyorusn. Ayrıca askerlik nedeniyle istifa söz konusu olduğunda; askerlikten dönüşte tekrardan aynı işi talep etme hakkın bulunuyor iş verenden.

Merhaba özel bir kreşte mutfak gorevlisiydim fakat maaşımı alamadim ben 23.11.18 de başladim fakat sigortam 10.12.18 de başlatılmış 20.01.19 da istifa vermek istiyorum sorum şu isyeri bana 15 günluk parami kesicegini söylüyor ihbar için bunu yapabilirmi

İhbar bildirimine uymazsanız 2 haftalık kesinti yapabilir.

Merhaba ben boşanma aşamasındayım eşim beni para karşılığında başkalarına satmaya kalktığı için dava açtım ve defalarca şiddetine uğradım 3senedir ayrıyım dava devam ediyor ön inceleme oldu sadece tabi işkencelerim bitti mi bitmedi ardından babam başladı 2senede babamın şiddetine maruz kaldım 1sene önce birini hayatıma aldım 2çocuğumu babalarına bırakıp kızımıda aldım 1aydır sevdiğim adamla yaşamaya başladım bu benim boşanmama engel olur mu ve kızımı kaybedermiyim bide ücretsiz avukat istiyorum nasıl yapa bilirim

Selamlar Esra Hanım, öncelikle Adana Barosu’na “adli yardım” için başvurun. Davanıza gelir isek; boşanma sürecinde 3. bir kişi ile ilişkinizin olması durumu oldukça aleyhinize bir husustur. Gerek tazminat miktarı gerek çocukların velayeti durumunu oldukça kötü etkiler bu durum.

Ben Manisa dayım adana ya nasıl gidicem o ayrı hem davam İstanbul Silivri mahkemesinde

Başvuruyu nasıl yapıcam ki ben Manisa da yaşıyorum mahkemem ise İstanbulda

tacize uğrayan çocuk 5 yaşında.lspatlamdl bu için tazminat davsl açılır mı

Soruşturma sonrası açılan ceza davasının sonuçlanması gerekmektedir. Tazminat talebi için öncelikle davanın ispatı gerekir.

Iyi günler avukatım kız arkadaşım 17 yaşında 6 ay sonra 18 ben ise 18 yaşındayım kendi rızası isteğiyle kaçalım diyor kaçarsak bir cezası var mıdır iyi günler teşekkür ederim.

bir yorum bırakın

tr Türkçe
X
error: Sağ tıklama özelliği kapalıdır.