Adana’da Avukat Arayan Şirketlere Nasıl Ulaşabilirim?

Adana’da Avukat Arayan Şirketler

Hukuk mezunu kişinin bir senelik staj eğitimi sonunda avukatlık ruhsatını almasıyla birlikte Eğer serbest avukatlık yapmayı düşünmüyor ise kurum veya şirket avukatlığı arayışı başlar. Avukat arayan şirketler aslında bir hukuk müşaviri arıyordur. bir şirkette avukat olarak çalışmak birçok hukuk alanı hakkında bilgi sahibi olmayı ve asıl olarak ise hukuku somut olaylara çok iyi ve hızlı bir prosedür ile Entegre etmeyi işler.

Adana’da hangi şirketler avukat arıyor?

Adana’da avukat arayan şirketlerin bir listesi için öncelikle adana barosu’nun ilan panosu not incelemek güzel bir başlangıç olacaktır. adana barosu ilan panosu linkini hemen aşağıda paylaşıyorum.

Adana Barosu İlan Panosu Linki: https://www.adanabarosu.org.tr/tr/ilan-panosu

Bir sonraki adım olarak ise bilindiği üzere piyasada birçok kariyer ve iş arama ve bulma sitesi bulunmaktadır. Şirketlerin genellikle birçok siteyi gözden geçirmek isteği vardır. Bu nedenle şirketler kariyer ve iş bulma sitelerine avukatlık ilanı vermektedir. Günümüzde bu ilanları birçok başvuru yapılması ve ilanların alım sürecinin uzun olması avukatların bu yolu tercih etmeme sebeplerinden biri olarak gözükmektedir.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 27 Mayıs 2020 16:27

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.