Adana Avukat Arama

Son Güncelleme Tarihi

Adana Avukat Arama

Adana’da Avukat arama yapabilmeniz için öncelikle bulmak istediğiniz avukatın isim ve soy ismini bilmemiz gerekmektedir. avukatlık mesleğinin yapılabilmesi için söz konusu avukatın bulunduğu il barosuna bağlı olarak çalışması gerekmektedir. bu koşulu sağlamayan bir avukat avukatlık mesleğini yerine getiremez ve kendi ismi ile davaya avukat olarak bakamadım. Dolayısıyla adana’da avukat arama yaparken Ufuk adınızın adana barosuna kayıtlı olup bir vergi levhası olduğundan emin olmanız büyük önem arz eder.

Avukat aramayı nasıl yapabilirim?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere aramak istediğiniz avukat Bulunduğunuz il barosuna Kayıtlı olmak zorundadır. Örneğin adana Avukat arama isteğiniz için adana barosu levhasından kayıtlı avukatlar arasından aradığınız avukatı araştırmanız gerekir. bu husus için adana barosu’nun web sitesine girerek sizlerle aşağıda paylaştığım linke tıklayarak Avukat isim soy ismi yazarak Avukat aramanızı  gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan linke tıklayarak aradığınız avukatın adresi telefonu hangi yılda baroya kayıt olduğu vesair bilgilere ulaşabilirsiniz.

ADANA BARO LEVHASI AVUKAT ARAMA:  http://www.adanabarosu.org.tr/tr/baro-levhasi

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Yorumlar (1)

Selamun aleyküm saim bey ben 3 ay a yakin Bi aracimi aracla takas ettim araç da yazilan soylenen hiç birşey doğru cikmadi araç sarıdan dönme çıktı 3bin 4 bin e yakin masrafı cıktı ama a zaman zarfinda durumum iyi değil di expertiz yaptiramadim sozuyle takas ettik bu konuyla ilgili bir dava acip hakliliğimiz Ola bilir mi acaba 15 binlik arabayi 26 bin e satmis oldu yardımcı olabilirseniz gorüșelim saygilarimla

bir yorum bırakın

error: Kopyalama, kısıtlı içerik ve diğer özellikleri sadece kayıtlı üyeler kullanabilir. Menü>Üyelik sekmesinden detaylı bilgi edininiz.