Adana Avukat Arama

Adana Avukat Arama

Adana Avukat Arama

Adana’da Avukat arama yapabilmeniz için öncelikle bulmak istediğiniz avukatın isim ve soy ismini bilmemiz gerekmektedir. avukatlık mesleğinin yapılabilmesi için söz konusu avukatın bulunduğu il barosuna bağlı olarak çalışması gerekmektedir. bu koşulu sağlamayan bir avukat avukatlık mesleğini yerine getiremez ve kendi ismi ile davaya avukat olarak bakamadım. Dolayısıyla adana avukat arama yaparken avukatınızın adana barosuna kayıtlı olup bir vergi levhası olduğundan emin olmanız büyük önem arz eder.

Avukat aramayı nasıl yapabilirim?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere aramak istediğiniz avukat Bulunduğunuz il barosuna Kayıtlı olmak zorundadır. Örneğin adana Avukat arama isteğiniz için adana barosu levhasından kayıtlı avukatlar arasından aradığınız avukatı araştırmanız gerekir. bu husus için adana barosu’nun web sitesine girerek sizlerle aşağıda paylaştığım linke tıklayarak Avukat isim soy ismi yazarak Avukat aramanızı  gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan linke tıklayarak aradığınız avukatın adresi telefonu hangi yılda baroya kayıt olduğu vesair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir başka seçenek olarak arama motorlarında avukatınızın ismini aratabilirsiniz. Eğer ki avukatınıza ait bir internet sitesi veya telefon numarasına ulaşabilirseniz direkt olarak bu sayede iletişim kurabilirsiniz.

Aklınızda spesifik bir avukat mevcut değil mi?

Henüz ihtiyacınız olan konuda uzman bir avukatla iletişime geçmemiş olabilirsiniz. Bu durumda arama motorları(google gibi) sayesinde avukatınızın bilgilerini ve çalışmalarını şeffaf bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede avukatınızın size hitap edip etmeyeceğini, iletişiminizin ne denli kuvvetli olacağı hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Örneğin bir kişi “adam yaralama” suçundan dolayı yargılanmakta ve avukat aramaktadır. Öyle ise bu durumda bir kişinin Adana’daki avukat arayışı paralelinde arama motoruna “adana ceza avukatı” veya “adana ceza avukatları” yazacağı aşikardır. Hatta ve hatta ceza davalarının kişinin geleceğine ve hayatına olan etkisini göz önüne aldığımızda “adana en iyi ceza avukatı” şeklinde aramalar yapıldığını da görmekteyiz.

Her ne kadar Adana Avukat Saim İncekaş Hukuk Ofisi olarak ceza davaları uzmanlık alanımız olsa da, kişinin avukatını seçerken deneyim, yaş veya bilgisinden ziyade iletişim becerilerini ön planda tutmasını öneririz. Çünkü yaşadığımız çağda her türlü bilgi ve deneyime ulaşılabilse dahi doğru insanla karşılaşmak biraz da şans gerektiriyor.

ADANA BARO LEVHASI AVUKAT ARAMA: http://www.adanabarosu.org.tr/tr/baro-levhasi

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 18 Temmuz 2020 23:26

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Yorumları Göster

  • Selamun aleyküm saim bey ben 3 ay a yakin Bi aracimi aracla takas ettim araç da yazilan soylenen hiç birşey doğru cikmadi araç sarıdan dönme çıktı 3bin 4 bin e yakin masrafı cıktı ama a zaman zarfinda durumum iyi değil di expertiz yaptiramadim sozuyle takas ettik bu konuyla ilgili bir dava acip hakliliğimiz Ola bilir mi acaba 15 binlik arabayi 26 bin e satmis oldu yardımcı olabilirseniz gorüșelim saygilarimla

    Cevap vermekten vazgeç

    Bir yorum bırakın

    E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.