Adana 2. İcra Dairesi/Müdürlüğü Telefonu – İletişim

Adana 2. İcra Müdürlüğü Telefonu  0 322 – 431 40 20 

Adana Adliye yapılanması Adana’daki meslektaşların bildiği üzere bermuda şeytan üçgeni şeklindedir. Bu üzücü durum ne yazik ki Adana’mızın bu güne kadar sanayiden belediyeciliğe, şehirleşmeden yatırıma kadar her alanda olduğu gibi Adana insanının yaşam standartları ve kalitesini düşürmektedir. Adliye telefonlarının dahi yapılanmasında büyük bir eksik olduğunu farkettim internet mecrasında. Amme hizmeti olarak sizler için burada spesifik numaraları paylaştım. Meslektaş dayanışması mesleğin  temeli .

Adana 2. İcra Müdürlüğü Telefonu : 0 322 – 431 40 20 

Aradıktan sonra ilgili kişiye 2. İcra Müdürlüğüne bağlaması talebinde bulununuz. İyi çalışmalar.

Bu makaleyi sosyal medyada paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.
    Generic placeholder image
    Avukat Saim İncekaş
    Avukat Saim İncekaş Avukatlık Ofisi'nde kurucu avukat.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, puan: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Yorumlarınızı veyahut sorularınızı aşağıdan yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim tarafımızdan onaylandıktan sonra görünür hale gelir. Yazım hataları ve kötü bir Türkçe ile yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

  1. Hakan Ateş dedi ki:

    Merhaba.Ben 2.icra dairesinde bir konu hakkında bilgi alacaktım.Bugun itibari ile tam 180 defa arama yaptim.hat çok zor düşüyor.dusurdukten sonra 4312 dahili ya bakmıyor yada açıp konuşmadan telefonu kapatıyor.4301 nolu dahili numarada açmıyor.veya bakmıyor.Lutfen bir çare bulun.saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tr Türkçe
X
error: Uyarı: Sağ tıklamak için üye olabilirsiniz !! Üye olabilmek için tarafımızdan referans kodu almanız gerekmektedir.