Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

89-1 haciz ihbarnamesine cevap dilekçesi

89-1 haciz ihbarnamesine cevap dilekçesi

ADANA 1. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

DOSYA NO              :

İTİRAZEDEN

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS     :

BORÇLU                  :

ALACAKLI             :

VEKİLİ                     :

KONUSU                 : Birinci haciz ihbarnamesine itirazlarımızın sunulmasından ibarettir.

BORÇ TUTARI      :285.341,66 (Faiz ve Masraflar dahil)

İZAHI                       :

Müdürlüğünüzün 2018/.. Esas sayılı dosyasından gönderilmiş olan Birinci Haciz İhbarnamesi ile nezdimizdeki doğmuş hak ve alacakları, harici yazılı ve sözlü yapılan tüm hukuki münasebetlerden kaynaklanan hak ve alacakları üzerine haciz konulduğu bildirilmiş ise de borçlu O. Yıldız’ın nezdimizdeki haciz ihbarnamesinin tebliğ tarihi itibari ile doğmuş hak ve alacakları, harici yazılı ve sözlü yapılan tüm hukuki münasebetlerden kaynaklanan hak ve alacakları BULUNMADIĞINDAN İİK 89/1 maddesi gereğince tebliğ olunan iş bu haciz ihbarnamesine yasal süresi içerisinde itiraz etmekteyiz.

İTİRAZ EDEN 3. ŞAHIS

Son düzenleme tarihi 29 Mart 2020 17:11

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.