3. Kişi İşveren Şahısa Maaş Haczi Müzekkeresi Örneği

Kişi İşveren Şahısa Maaş Haczi Müzekkeresi Örneği

T.C.

ADANA 4.İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO         :

İSİM SOYİSİM

(ADRES)

ALACAKLI            : X ÖZEL EĞİTİM HİZ. TUR. İNŞ. TİC. PAZ. İHR. İTH. LTD. ŞTİ.

VEKİLİ                   :

Adres :

BORÇLU               :

BORÇ MİKTARI : 991,42 TL  (X) tarih itibari ile yargılama gideri ve vekalet ücreti hariç)

Yukarıda esas numarası yazılı dosya borçlusu hakkında başlatılan icra takibi ile işyerinizden almakta olduğu maaşın ¼ ünün, prim, ikramiye, döner sermaye, harcırah ve benzeri alacaklarının tamamının haczine karar verilmiştir.

Haczin tatbiki ve yapılacak olan tevkifatın muntazaman gönderilmesi, borçlu bir başka yere tayin veya nakil edildiğinde maaş haczinin aynen maaş nakil ilmuhaberesine eklenerek gönderilmesi ve tevkifatın ilk alacağı maaştan kesilmesi, tevkifat yapmayan veya cevap vermeyen sorumlu hakkında İİK 355,356,357 maddeleri uyarınca kanuni işlem yapılacağı bildirilir.

Karar gereğinin ifası ile neticeden müdürlüğümüze bilgi verilmesi arz olunur.

İcra Müdürü

Son düzenleme tarihi 20 Mayıs 2020 03:55

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Turhan Cemal Beriker Blv. No:7, Ziya Algan İş Merkezi Kat:5 Daire:41 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.