Aklınıza takılan başka detaylar mı var?

Günlük 10.000'i aşkın ziyaretçisi olan hukuk forumunda sorularınızı gündeme getirebilirsiniz.

HUKUK FORUMU

Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

18 Yaşını Dolduran Çocuğun Nafakadan Feragat Dilekçesi

T.C

BALIKESİR

İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO                          :

TALEPTE BULUNAN       :

TALEP                                  :

Yukarıda Müdürlüğünüze ait numarası yazılı olan dosyada iştirak nafakası alacaklısıyım. 09.02.2019 tarihinde doğduğum için 09.02.2019 tarih itibariyle 18 yaşımı doldurmuş olduğumdan kanunen reşit sayılmaktayım. Bu nedenle dosya borçlusu olan babam……………..’den Müdürlüğünüz aracılığı ile almış olduğum 275,00 TL İŞTİRAK NAFAKASI ile birikmiş olan tüm hak ve nafaka alacaklarımdan VAZGEÇİYORUM.

Tüm hak ve alacaklarımdan VAZGEÇTİĞİM için dosyada olan hak ve alacaklarım (birikmiş olan alacaklar dahil)  yeniden hesaplanarak hakkım olan alacaklar için borçlunun maaşına koyulan hacizlerin kaldırılarak, SGK ‘ya bildirilmesini talep ederim.

Gereği gibi karar verilmesi arz ve talep ederim.    12.03.2019

TALEPTE BULUNAN

EK :

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukatlık ve Hukuk Ofisi

Son düzenleme tarihi 17 Ocak 2020 23:45

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.