Yorum yaparak bilgiyi çoğaltın!

Yazıyı okumanızın ardından konuyla alakalı fikir, düşünce, gelişme veya düzeltmelerini yorum kısmında belirtebilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gelişmelerden e-posta yoluyla haberdar olur ve yenilikleri takip etme şansı yakalarsınız.

100 Maddeye Yarar Bilgisi Talebi

İcra Dosyasından 100 Maddeye Yarar Bilgisi Talebi

T.C.

İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO:

X İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE                                                

İ L G İ  : X Es. Sayılı haciz dosyanıza,

Aşağıda plaka numarası, model ve markası verilen aracın kaydı üzerine müdürlüğünüzün yukarıda numarası yazılı dosyasından da haciz konulduğu anlaşılmış olup, iş bu haczin devam edip etmediği, ediyor ise, İİK’nun 100.maddeye yarar bilgilerin verilmesi rica olunur.

X İCRA MDR YRD.

BORÇLUNUN ADI:

MENKUL BİLGİLERİ:

ELDEN TAKİPLİDİR

Son düzenleme tarihi 29 Şubat 2020 14:15

Paylaş
Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş. Adana'da ikamet etmektedir. Kurucu sıfatıyla kendisine ait Adana Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Ceza Hukuku, Medeni-Boşanma-Aile Hukuku, Bilişim Hukuku avukatlığı ana çalışma dallarıdır. Özellikle boşanma ve ceza avukatlığı üzerine pratik ve deneyim sahibidir. Bu alanlarda 5.000'den fazla yazı ve makalesi bulunmaktadır. Adres: Kayalıbağ, Ziya Algan İş Merkezi, Turhan Cemal Beriker Blv. No:9 E-posta: av.saimincekas@gmail.com Telefon: 0534 910 97 43

Bir yorum bırakın

E-posta adresiniz gizli tutulacaktır.